...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Jackowski Sp. z o.o.

Chomęcice k. Poznania, 62-052

woj. wielkopolskie

Ul. Poznańska 33

Produkty i usługi

Przemysłowa Linia do produkcji chleba Glimek 450 Przemysłowa Linia do produkcji chleba Glimek 450 Przemysłowe systemy krojąco-pakujące Hoba Przemysłowe systemy krojąco-pakujące Hoba Krajalnice do chleba JAC Krajalnice do chleba JAC

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (13)

Opis działalności

Firma JACKOWSKI Sp. z o.o. Maszyny i Piece Piekarskie istnieje na polskim rynku od 2003 roku. Zajmujemy się sprzedażą maszyn i pieców do piekarni, cukierni oraz restauracji.

Swoją działalność rozpoczęliśmy od współpracy ze szwedzkim producentem pieców piekarskich firmą SVEBA-DAHLEN.

Obecnie jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce firm SVEBA-DAHLEN, GLIMEK AB oraz HOBA bv. Reprezentujemy również firmy: Tekno Stamap Włochy, Daub Holandia, JAC Belgia, Baktec Holandia, VMI Francja.

JACKOWSKI Sp z o.o. posiada swoją siedzibę w Chomęcicach koło Poznania, do której odwiedzenia serdecznie Państwa zapraszamy.

Nasi pracownicy służą pomocą i doradztwem przy doborze urządzeń do indywidualnych potrzeb technologicznych. Celem naszej działalności jest wdrażanie w polski przemysł piekarski i cukierniczy najnowszych technologii produkcji oraz świadczenie usług i sprzedaż maszyn najwyższej jakości. Współpracujemy ze sprawdzonymi i najlepszymi producentami maszyn i pieców piekarskich.

Unikalne, opatentowane rozwiązania techniczne stosowane w naszych urządzeniach, decydują o ich wysokiej jakości i niezawodności. Montaż i uruchomienie jest wykonywane przez naszych techników. JACKOWSKI Sp. z o.o. dysponuje samochodami serwisowymi z wyspecjalizowanym personelem do montażu i naprawy wszystkich oferowanych urządzeń. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny świadczony jest na terenie całego kraju, siedem dni w tygodniu 24h na dobę.

Przy podejmowaniu nowych inwestycji, jedną z najważniejszych kwestii jest zapewnienie ich ekonomicznie opłacalnego i bezpiecznego finansowania. Dla naszych klientów oferujemy pomoc i doradztwo w realizowaniu zakupów przy pomocy leasingu fabrycznego oraz programów pomocowych i preferencyjnych zarówno ze środków krajowych jak i z Unii Europejskiej.

Naszym celem nadrzędnym jest dobre zdanie i zadowolenie Klientów, dlatego też działamy profesjonalnie, sprawnie i rzetelnie. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, zapoznania się z naszą ofertą oraz rozpoczęcia współpracy, która przyniesie obydwu stronom wymierne korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem produktowym: KATALOG PRODUKTÓW

 

 

 

 

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe