...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Jackowski Sp. z o.o., materiał promocyjny

Sveba Connect – przepis na sukces dla sieci sklepów i piekarni

Sveba Dahlen od 1948 roku specjalizuje się w budowie pieców – jest jednym z największych producentów na świecie. W najnowszej ofercie dystrybutora - firmy Jackowski - znajdziemy odpowiedź na pytanie: jak w nowoczesny sposób, zdalnie kontrolować wypiek i pracę pieców Sveba Dahlen z kilku jednocześnie.

Sveba ConneCt – przepis na sukces DLa sieci skLepÓW i piekarni

Odpowiedzią na to pytanie jest Sveba Connect stworzony z my ślą o zarządzaniu sieciami piekarni i sklepów. Za pomocą mobilnych urządzeń, takich jak laptop, smartfon czy tablet, Sveba Connect umożliwia zdalne sprawdzanie m.in.: przebiegu pracy pieca, typu aktualnie wypiekanych produktów, wykorzystywane go przepisu, zużycia energii elektrycznej czy ewentualnej usterki pieca. Pozwala także monitorować konkretny czas otwarcia i za mknięcia drzwi, podgląd zadanych temperatur, sprawdzenie wykresów wydajności pracy w trybie Eco mode czy zastosowanego zaparowania. Technologia ta umożliwia weryfikację historii wszystkich proce sów zachodzących w piecu. Na podstawie sporządzonych statystyk samodzielnie in formuje użytkownika o terminie serwisu i konserwacji urządzenia.

 

Warunkiem korzystania ze Sveba Connect jest podłączenie pieca do internetu. Użyt kownik otrzymuje wówczas własny login i hasło, dzięki czemu ma pełen podgląd pracy pieców w różnych punktach. Zalogowani użytkownicy mogą także korzystać z udostępnionych przez innych przepisów i receptur. Dużym ułatwieniem jest wysyłanie przepisów między piecami, co pozwala na oszczędność czasu i redukcję kosztów każdorazowego wdrażania nowych receptur w wielu punktach tej samej sieci piekarni.

Klienci oczekujący na obsługę w sklepie mogą „na żywo” przyglądać się procesowi wypieku produktów na obracającym się wózku w piecu. Chcesz zwiększyć zyskowność firmy, umocnić własną markę na rynku i w tym samym czasie zapewnić najwyższej jakości produkt? Sveba Connect pomoże ci w tym! Stosując nowoczesne technologie i podłączenie pieców do serwisu Sveba Con nect, zyskujesz dostęp do szerokiej gamy narzędzi, które dają pełną kontrolę nad procesem wypieku w każdym miejscu i o każdej porze. W celu podniesienia jakości wypieków, obniżenia kosztów zużycia prądu, zwiększenia zyskowności czy optymalizacji pracy skorzystaj z zebranych danych i uruchom swój profil ze Sveba Connect. Firma Jackowski udzieli nie zbędnych informacji i pomocy. Sveba Connect występuje we wszystkich piecach obrotowych: od najmniejszych sklepowych po największe, 4-wózkowe przemysłowe konstrukcje. Oprócz możliwości zdalnej kontroli, szwedzkie piece Sveba Dahlen charakteryzują się wyjątkową oszczędnością, a to dzięki za stosowaniu najnowszych technologii w ich wykonaniu. Wśród konkurencji wyróżnia je izolowana podłoga w wersji Eco+ oraz opa tentowany system dwukierunkowego obrotu wózka podczas wypieku, czyli IBS, który zapewnia dostarczenie do produktu takiej samej ilości ciepła z każdej strony. Bardzo wydajny system zaparowania oparty jest na kaskadach, w których, w zależności od mo delu pieca, znajdują się kule lub pręty aluminiowe.

 

Piece obrotowe posiadają doskonałą izolację termiczną wełną skompresowaną i podwójną szybę rewizyjną w drzwiach wykonaną ze szkła odbijającego ciepło. Piece obrotowe szwedzkiej firmy Sveba Dahlen to urządzenia klasy premium. Właściciele piekarni i cukierni cenią je za wyjątkową oszczędność i do skonały stosunek ceny do jakości. Niezawodność pieców Sveba Dahlen wynika z wysokiej jakości ich wykonania. Komponenty potrzebne do budo wy pochodzą od renomowanych, sprawdzonych dostawców, a przed wysyłką z fabryki każdy piec jest szczegółowo sprawdzany. W ofercie firmy znajdują się również piece modułowe cukiernicze, piece do pizzy, garownie i piece tunelowe.

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji