...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Chleb Krajan – podwójny złoty medalista!

To już drugi złoty medal, który w tym roku zdobył Chleb Krajan – 30% mieszanka mączna z błonnikiem i słonecznikiem. Produkt firmy Eco-Trade najpierw zdobył uznanie profesjonalistów podczas targów Polagra-Tech 2014, teraz zyskał sympatię konsumentów miażdżącą liczbą głosów. Gratulujemy!

Spośród 10 laureatów konkursu Złoty Medal MTP targów Polagra-Tech 2014 produkt – Chleb Krajan – zdobył tytuł: Złoty Medal 2014 – Wybór Konsumentów. Produkt firmy Eco-Trade uzyskał 52,88% głosów, zostawiając w tyle pozostałe propozycje.

Wyniki głosowania Konsumentów znajdują się: TUTAJ

Chleb Krajan to 30-proc. mieszanka mączna wzbogacona błonnikiem pokarmowym (17%) i słonecznikiem (24%). Zawiera nieocenione źródło błonnika, który dba o sylwetkę i zdrowie oraz ma istotne znaczenie dla prawidłowej diety człowieka. Zawiera wysoki dodatek słonecznika, jak i ciemnego złotego lnu. Oprócz walorów wizualnych wzbogaca produkt o walory zdrowotne. Niekonwencjonalny kształt przyciąga uwagę, a smak usatysfakcjonuje  najbardziej wymagające podniebienia.

[img]7147[/img]

fot. Eco-Trade

 

 


Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji