...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Boiron, materiał promocyjny

Doskonałość która owocuje

Jeśli szukasz wyjątkowych produktów owocowych, możesz liczyć na naszą wyjątkową wiedzę w zakresie mieszania i przetwarzania owoców; na producentów, którzy dostarczają nam owoce wyjątkowej jakości; na naszą sieć dystrybutorów na całym świecie. Od przystawek po desery i napoje. To Les vergers Boiron.

Firma Les vergers Boiron ma już 76 lat. Jej siedziba mieści się w sercu sadów Valence we Francji, ma obecnie filię w Stanach Zjednoczonych i biuro w Hongkongu i wyróżnia się wśród znakomitych szefów kuchni w ponad 80 krajach. Jako wynalazcy mrożonych przecierów owocowych nieustannie wprowadzamy innowacje, rozwijając naszą ofertę, aby na co dzień wspierać cukierników, kucharzy i barmanów z całego świata doskonałymi rozwiązaniami owocowymi. Od przystawek po desery i napoje, nasze owocowe rozwiązania poprowadzą Cię po inspirację i uwolnią Twoją kreatywność.

 

Doskonałość jest wymogiem w każdej dziedzinie i wymaga całkowitego poświęcenia. Kultywujemy ją każdego dnia, na każdym etapie i na każdym poziomie firmy, we Francji i na całym świecie. Najwyższa jakość naszych produktów, czyli Fruitologie® (Owocologia) i nasze praktyki dbania o ludzi i przyrodę składają się na gastronomię opartą na owocach, która jest jeszcze bardziej pożądana i zrównoważona.

Doskonałość to odpowiedzialność, której się podejmujemy. Dbamy o nią codziennie, na każdym ogniwie łańcucha wartości. Zrównoważone i odporne łańcuchy dostaw, zmniejszenie naszego wpływu na wszystkie zasoby naturalne i kopalne, zaangażowanie społeczności lokalnych, oszczędność energii i wody, badania i rozwój bardziej ekologicznych opakowań. Każde działanie jest podejmowane z pokorą, ale z dumą z bycia istotnym graczem, aktywnie zaangażowanym w ochronę i regenerację środowiska przy jednoczesnym poszanowaniu dla wszystkich żywych istot.Doskonałość łączy: w firmie Les vergers Boiron wszyscy dzielimy pasję do owoców. To dzięki Państwu staliśmy się rozpoznawalną globalną marką w sztuce kulinarnej. Wierzymy w siłę związku między naturą, producentami, szefami kuchni, dystrybutorami i pracownikami. Zachęcamy do wspólnoty, dzielenia się, bycia razem i wspólnych chwil przyjemności. Nasze podejście oparte na współpracy oznacza, że rozwijamy się dzięki prawdziwym, trwałym partnerstwom między ludźmi.

Doskonałość jest wyjątkowa, a nowa identyfikacja wizualna naszej marki, którą odkryją Państwo w tym katalogu, została zaprojektowana tak, pokazać wiedzę specjalistyczną sadów Les vergers Boiron, z elegancją i prostotą. Nowa paleta kolorów niesie barwy jasnej i inspirującej przyszłości.

Wierzymy w siłę związku między naturą, producentami, szefami kuchni, dystrybutorami i pracownikami. Zachęcamy do wspólnoty i dzielenia się.

kontakt tel. +33 761 523 689 (w j. polskim)


Doskonałość na każdym etapie

Niczym w spirali sukcesu, doskonałość jest wynikiem szeregu działań wykonywanych z determinacją i ambicją udoskonalenia każdego etapu.

RYGORYSTYCZNA SELEKCJA
Wszystko zaczyna się od skrupulatnej pracy naszych specjalistów od pozyskiwania surowców, którzy wynajdują najlepsze regiony i najpiękniejsze odmiany owoców na całym świecie.

SZTUKA MIESZANIA
Po sklasyfikowaniu owoców zgodnie z ich właściwościami nasi eksperci tworzą kilka partii wg różnych odmian, zbiorów i pochodzenia. Rezultatem są przeciery owocowe o stałym smaku, jakości i konsystencji.

ZAAWANSOWANA TRANSFORMACJA
Aby zachować właściwości organoleptyczne i intensywność smaku owoców, każdy z nich poddawany jest specjalnemu procesowi pasteryzacji.

SZEROKI ZASIĘG
Nasza sieć dystrybucji jest dobrze zorganizowana na całym świecie, dzięki czemu międzynarodowi szefowie kuchni, gdziekolwiek się znajdują, mają dostęp do naszych produktów owocowych przez cały rok.

PASJA DO PRZEKAZYWANIA
Dzięki naszym produktom i doświadczeniu w dziedzinie Fruitologie® nasze produkty są cennym składnikiem deserów, sorbetów, koktajli, a nawet wytrawnych dań tworzonych przez rzemieślników smaku. Jesteśmy dumni z tego skromnego wkładu w umiłowanie dobrego smaku, smaku przebywania z innymi, smaku dzielenia się.

 

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji