...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

MIWE z certyfikatem

W marcu br. zakład produkujący piece MIWE w Meiningen otrzymał certyfikat potwierdzający wdrożenie systemu zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami ISO DIN EN 9001:2008. Dla klienta to gwarancja najlepszej jakości w dobrej cenie. Dla niemieckiej firmy certyfikacja ma zapewnić dodatkowo dobrą pozycję na rynku.

‒ Zdecydowaliśmy się wdrożyć system zarządzania jakością ISO DIN EN 9001:2008, ponieważ poważnie traktujemy kwestię jakości. System pomaga zarówno w zarządzaniu wewnątrz firmy, jak i w sprzedaży ‒ informuje prezes firmy MIWE Sabina Michaela Wenz. Warto zwrócić uwagę, że zanim doszło do certyfikacji, niemiecka firma od kilku lat konsekwentnie prowadziła prace nad poprawą wydajności w każdym zakresie. W ten sposób firma z Meiningen jasno określiła i skróciła procesy produkcyjne. ‒ Teraz wychodzi to nam na dobre. Dzięki zwiększonej mocy przerobowej przyjmujemy więcej zleceń. Czas dostawy nowego modelu MIWE condo, mimo rosnącej liczby zbytu, został skrócony, produktywność w zakładzie w Meiningen wzrosła o 1/3. Również zainteresowanie nowymi piecami MIWE roll in e+  spowodowało, że nasz zakład mocno przyspieszył dodaje z uśmiechem Sabina Michaela Wenz.

System zarządzania jakością, oprócz potwierdzenia, że firma działa zgodnie z konkretnymi wymaganiami mającymi podnieść wydajność oraz zapewnić niezmienną jakość, daje firmie przewagę konkurencyjną. Jeszcze wielu naszych klientów nie zwraca uwagi na certyfikaty, ale to się powoli zmienia. Certyfikacja firmy jest kolejnym krokiem w przyszłość, m.in. dlatego że w naszej branży niewiele konkurencyjnych firm je posiada, a to stawia nas na bezpiecznej pozycji rynkowej. Nasi klienci mają gwarancję, że usługi i produkty MIWE powstają zgodnie z przepisami i odpowiadają ich oczekiwaniom podkreśla pani prezesMają pewność, że marka MIWE to najlepsza jakość w dobrej cenie (cenie fair).

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji