...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Mamy 3 wejściówki na Wielkie Pierniczenie 2016!!

Jak co roku Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego zaprasza uczniów w zawodzie cukiernik i piekarz do wspólnego pierniczenia. Dla młodych Czytelników Mistrza Branży mamy 3 dwuosobowe wejściówki na warsztaty organizowane 12 grudnia w Gliwicach. Zadzwoń jeszcze dziś!

Warsztaty poświęcone technologii ciast piernikowych w Małej Akademii Mistrostwa Zawodowgo to już tradycja! W tym roku mamy dla Was nie jedno, nie dwie, lecz aż trzy tury warsztatów! Pierniczymy w Inowrocławiu 28 listopada oraz w Gliwicach (Savpol) - 5 i 12 grudnia.

Specjalnie dla Czytelników Mistrza Branży mamy do rozdania 3 dwuosobowe wejściówki na warsztaty w Gliwicach - 12 grudnia. Zapraszamy! Informacje pod nr tel. 607 934 216.

A może chcecie żeby przyjechać do Was? Jeżeli macie odpowiednie warunki techniczne i sanitarne, możemy zorganizować szkolenie u Was.

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji