...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Najlepsze polskie cukiernie według La Liste

La Liste to ranking najlepszych na świecie restauracji zbierający dane z tysięcy przewodników kulinarnych, tysięcy publikacji kulinarnych i recenzji. Po raz pierwszy powstała także selekcja najlepszych cukierni, na której znajduje się 10 cukierni z Polski.

Francuska La Liste została stworzona w 2015 roku przez Philippe Faure’a, francuskiego dyplomatę i byłego ambasadora, który wcześniej zarządzał Gault&Millau. Powstała jako odpowiedź na brytyjski World’s 50 Best Restaurants. Algorytm przetwarza dane z przewodników i rankingów kulinarnych (Michelin, Gault&Millau, OpenTable etc.), stron społecznościowych takich jak Yelp czy TripAdvisor, z recenzji kulinarnych (New York Times, Washington Post) Faure zaprosił także do współpracy uznanych na świecie krytyków kulinarnych.

 


Na początku września 2022 ogłoszono premierę aplikacji La Liste App - globalnego interaktywnego przewodnika i mapy prezentujących 30 tysięcy sprawdzonych i polecanych restauracji z całego świata (200 krajów), w tym listę 1000 uznanych za wybitne. Aplikacja działa w 9 językach. Nowością jest World’s Best Pastry Shop Selection, lista prezentowana przez Cacao Barry i powstająca według tej samej metodologii co ranking restauracji. Pierwsza lista nie jest rankingiem, ale prezentuje najlepsze cukiernie z ponad 60 krajów. 


Wśród cukierni z Polski na liście znalazły się:

 • A. Blikle (Warszawa)

 • Brodzik Naturalnie (Legionowo)

 • Café Bristol (Warszawa)

 • Góralska Tradycja (Zakopane)

 • Lukullus (Warszawa)

 • Monsieur Armand (Gdańsk)

 • Odette (Warszawa)

 • Pijalnia Czekolady E.Wedel (Warszawa)

 • Pracownia Zagoździński (Warszawa)

 • Słodki Słony (Warszawa)

źrodło >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji