...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Prawdziwa kanapka z automatu?

Firma Bite Me chce zrobić rewolucję w polskich szkołach i urzędach. Chce wprowadzić kanapkomaty, w których serwuje się 13 kanapek, sałatki i świeżo wyciskane soki.

Kanapkomaty przypominają te z colą czy batonikami, ale oferują coś zupełnie innego, zdrowego i pożywnego. Każdy zatem będzie mógł wydać niewielkie pieniądze na zdrową przekąskę. Takie automaty mają pojawić się w urzędach; trwają rozmowy, żeby pierwszy kanapkomat stanął też w trójmiejskim gimnazjum. Właściciel pomorskiej firmy cateringowej Bite Me Marek Mączka zdradza, że zapytania wysyłają sieci hosteli. 

– Pomysł z kanapkami pojawił się rok temu, choć na rynku działamy dopiero od 20 lutego br. – mówi Marek Mączka. – Przez 8 miesięcy kupowaliśmy i próbowaliśmy wiele bułek z różnych piekarni – oczywiście anonimowo. Ostatecznie wybór padł na pieczywo, które znam od najmłodszych lat, prosto z małej rzemieślniczej piekarni. Na razie nie chciałbym zdradzić jej nazwy. Dodam, że smak tych bułek nie zmienił się od lat – zapewnia młody przedsiębiorca.

Co wyróżnia kanapki Bite Me? Przede wszystkich są to produkty 1-dniowe, przygotowywane z bułek o niestandardowej wielkości. – W kwestii receptury polegamy na piekarni, u której codziennie zamawiamy świeże bułeczki. Jedno jest pewne – nie są to wypieki z tzw. gotowych mieszanek  – informuje Marek Mączka. Na razie oferta jest standardowa, na bazie pieczywa pszennego, choć trójmiejski przedsiębiorca nie wyklucza rozszerzenia oferty pod kątem konkretnej diety.

– Badamy, jak rynek zareaguje na kanapkomaty. Zaczęliśmy od urzędów, gdzie pomysł spotkał się z zainteresowaniem – ludzie mają codziennie dostawę świeżych produktów i nie muszą czekać na dostawcę, który rozwozi i osobiście sprzedaje kanapki. Sprzedaż w systemie vendingowym jest też bezpieczniejsza, bo kanapki w odpowiedniej temperaturze są dostarczane do kanapkomatów. Teraz chcemy pokazać korzyści dla szkół. Przy rosnącym problemie otyłości u młodych osób, notorycznym braku czasu na przygotowanie pożywnych i urozmaiconych kanapek i większej społecznej świadomości myślę, że ta propozycja może być strzałem w dziesiątkę. Chcemy zrobić modę na dobrą, smaczną i kolorową kanapkę – dodaje Marek Mączka.

 

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji