...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Fit Cake, materiał promocyjny

Prezent od fundacji Fit Cake Bezcukrowi i Miś w Fartuchu

W sierpniu 2021 sieć powołała do życia Fundację Fit Cake "BEZCUKROWI ". Jej celem jest pomoc dzieciom chorym na cukrzycę. Misją Fundacji jest też edukowanie o cukrzycy i promowanie diety bezcukrowej.

Podejmowane działania mają się też przyczynić do poprawy warunków szpitalnych dla tych pacjentów .Edukujemy głównie rodziców, uświadamiając ich, że cukrzyca to nie koniec świata, a ich pociechy mogą sięgać po (bezpieczne dla nich) słodkości bez obawy o pogorszenie zdrowia. Każdy nasz baton, ciasto czy też tort tworzony jest bez dodatku cukru, zaś oferta stale powiększana o desery diabetyczne - mówi Rafał Kościuk, właściciel sieci franczyzowej Fit Cake, która od początku istnienia łączy biznes z misją społeczną

Wyjątkowy prezent na Gwiazdkę otrzymała jedna z pacjentek Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Chora na cukrzycę Karolina dostała supernowoczesną pompę insulinową o wartości 7 tys. zł. To wspólna inicjatywa fundacji Fit Cake Bezcukrowi i Fundacji Miś w Fartuchu.Mikołaj dotarł do szpitala 17 grudnia. Żadne słodycze ani gadżety nie ucieszyłyby tak 15-letniej Karoliny jak właśnie ten nieduży pakunek, zawierający zestaw startowy pompy insulinowej mylife YpsoPump wraz z kilkoma dodatkowymi zestawami infuzyjnymi.

- Widok tego, z jaką uwagą i wdzięcznością nastolatka ogląda aparaturę wystarczy za wszystkie słowa. To po prostu zmieni jej życie. Cieszymy się, że mamy w tym swój udział – mówi Rafał Kościuk, właściciel sieci franczyzowej Fit Cake, która od początku istnienia łączy biznes z misją społeczną. By przekonywać Polaków, że można żyć słodko nie trując się cukrem założyła Fundację Bezcukrowi.

Fit Cake pomaga – zbiórka i kalendarzyki dla diabetyków
To nie pierwsza wizyta Fit Cake w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. L. Zamenhofa w Białymstoku. W Dzień Dziecka, także razem z Fundacją Miś w Fartuchu obdarowali małych pacjentów batonami Czekoladowy Miś. Ich receptura została opracowana specjalnie z myślą o małych cukrzykach.

- W nowym roku ruszamy z kolejną akcją. W styczniu we wszystkich punktach Fit Cake, a jest ich już ponad 50, staną puszki, do których klienci będą mogli wrzucać datki na pomoc małym diabetykom – zapowiada współwłaściciel Fit Cake. - Sfinansujemy z nich kolejne pompy, albo inne niezbędne przy tym schorzeniu urządzenia medyczne.Fundacja przygotowuje też kalendarzyki dla rodziców dzieci chorych na cukrzycę, w których zawarte zostaną m.in. porady i przepisy na bezpieczne posiłki. Z początkiem roku wyjdą broszury informacyjne w formie komiksu dla najmłodszych. Pomoże to im w zrozumieć własną chorobę i reguły, którymi muszą się kierować, by utrzymać dobrą kondycję. To kolejne, po grze karcianej "Pozbądź się cukru" edukacyjne inicjatywy Fundacji Fit Cake Bezcukrowi.

 

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji