...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Winterhalter, materiał promocyjny

Skorzystaj z dotacji KPO, kup profesjonalną zmywarkę gastronomiczną i rozwijaj swój biznes!

Już 6 maja 2024 startuje nabór na dotacje dla sektora HoReCa w ramach Krajowego Planu Odbudowy. KPO oferuje niezbędne wsparcie finansowe dla przedsiębiorstw poszukujących sposobów na modernizację i poprawę efektywności.

Z pakietu wsparcia, wartego 319 939 476 euro, przedsiębiorstwa mogą finansować inicjatywy związane z zieloną transformacją oraz integracją technologii cyfrowych, a to sprawia, że inwestycja w nowoczesne zmywarki gastronomiczne staje się nie tylko atrakcyjna, ale i strategiczna.

Wsparcie zielonej, cyfrowej przyszłości
Wsparcie w ramach KPO obejmuje m.in. inwestycje mające na celu poprawę efektywności energetycznej. Dodatkowo dofinansowanie może pokryć koszty związane z automatyzacją procesów oraz modernizacją systemów telekomunikacyjnych i informatycznych. Nowoczesne zmywarki gastronomiczne doskonale wpisują się w te kryteria dzięki zdolności do znaczącego ograniczenia zużycia wody i energii oraz wykorzystaniu zaawansowanych technologii cyfrowych, takich jak system Connected Wash w maszynach Winterhalter.

Marcin Wajda, Dyrektor Komunikacji i Marketingu w Winterhalter Polska, podkreśla znaczenie inwestycji w nowoczesne zmywarki: Profesjonalne zmywarki gastronomiczne dają więcej, niż oszczędność czasu i pieniędzy. To również krok w stronę bardziej zrównoważonej przyszłości, gdzie każda kropla wody i każdy wat energii są wykorzystywane z najwyższą efektywnością. Dzięki technologii Connected Wash, nasi klienci mogą monitorować i optymalizować procesy zmywania w czasie rzeczywistym, co jeszcze bardziej zwiększa ich kontrolę nad kosztami i wpływem na środowisko.

 

Jak najlepiej wykorzystać środki z KPO?
Inwestycja w zaawansowane technologicznie zmywarki może przynieść długoterminowe korzyści, szczególnie dla tych przedsiębiorstw, które starają się nie tylko przetrwać obecne kryzysy, ale także rozwijać się i dostosować do oczekiwań świadomych konsumentów. Zakup nowoczesnej zmywarki to nie tylko kwestia modernizacji kuchni – podkreśla Wajda. – To także długofalowa inwestycja, która przynosi mierzalne oszczędności w postaci pieniędzy wydawanych dotąd na wodę, prąd oraz koszty rotacji personelu zajmującego się zmywaniem. Wraz z pojawieniem się profesjonalnych zmywarek gastronomicznych rosną efektywność pracy oraz standardy sanitarne — kluczowe w dzisiejszych czasach.

Ponadto, możliwość finansowania szkoleń dla pracowników pozwala na lepsze wykorzystanie nowych technologii i adaptację do cyfrowych narzędzi zarządzania, co jest nieocenione w szybko zmieniającym się środowisku gastronomicznym. Dywersyfikacja usług, takich jak rozwój oferty online czy dostawa posiłków, otwiera nowe kanały dochodów i pozwala dotrzeć do szerszego grona klientów.Długoterminowa wartość inwestycji
Wybór odpowiednich narzędzi i technologii to klucz do maksymalizacji korzyści płynących z dotacji KPO. Profesjonalne zmywarki gastronomiczne, które spełniają wymogi ekologiczne i technologiczne, mogą stanowić ważny element strategii każdego przedsiębiorstwa dążącego do zwiększenia swojej konkurencyjności na rynku. Wnioski o dofinansowanie można składać elektronicznie do 6 czerwca 2024 roku przez Lokalny System Informatyczny PARP, co jeszcze bardziej ułatwia proces aplikacyjny.

Zakup profesjonalnej zmywarki gastronomicznej przy wsparciu KPO to inwestycja, która przynosi korzyści zarówno natychmiastowe, jak i długoterminowe, przyczyniając się do zwiększenia efektywności, zmniejszenia wpływu na środowisko oraz poprawy adaptacji technologicznej w branży HoReCa.

 

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji