...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , APC KUMA Sp. z o.o., materiał promocyjny

Targi APC Kuma Bydgoszcz pełne nowości

Targi APC Kuma Bydgoszcz odbyły się 20 listopada 2018 r. i spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba odwiedzających – około 320 osób. Ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie pracowników współpracujących firm, którzy przygotowali atrakcyjną i różnorodną ofertę wystawienniczą.

Zwiedzający targi docenili bardzo szeroki zakres prezentowanych produktów i usług oraz bogaty program merytoryczny towarzyszący wydarzeniu, złożony z interesujących konferencji, prelekcji i warsztatów. Podczas targów zaprezentowano ponad 200 nowości. Wśród nich pojawiło się wiele innowacyjnych rozwiązań dla sektorów cukierniczego, lodowego, piekarskiego i gastronomicznego, które z pewnością dostarczyły zwiedzającym bezcennych wskazówek, inspiracji i informacji na temat najnowszych trendów.

Dodatkowymi atrakcjami targów były występ Kabaretu pod Wyrwigroszem i loteria – ta dostarczyła emocji zwłaszcza tym klientom, którzy zdobyli nagrody. Zwieńczeniem wydarzenia był wyśmienity posiłek przygotowany przez szefa kuchni Hotelu City w Bydgoszczy.


Jeszcze raz składamy serdecznie podziękowania za udział w Targach APC Kuma Bydgoszcz. Mamy nadzieję, że przełożył się on na owocne kontrakty. Jednocześnie już teraz chcielibyśmy zaprosić do udziału w kolejnej edycji, która odbędzie się w listopadzie 2019 roku, a także współpracy na innych płaszczyznach związanych z organizacją tego wydarzenia. Targi APC Kuma Bydgoszcz to doskonałe miejsce budowania wizerunku firmy wśród niezwykle wymagającej i ciągle powiększającej się grupy przedstawicieli branż cukierniczej, piekarniczej, lodziarskiej i gastronomicznej.


Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie, są one dla nas cennym źródłem informacji i motywacją do dalszych działań, mających na celu udoskonalenie formuły targów tak, aby jak najlepiej spełniała oczekiwania naszych klientów.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji