...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Z OSTATNIEJ CHWILI: marcowe Sweettargi 2020 przesunięte. Czekamy na nowy termin

Ze względu na rosnące ryzyko zarażenia koronawirusem organizator Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich Sweettargi 2020 w Katowicach podjął decyzję o zmianie terminu wydarzenia. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Koronawirus zbiera kolejne żniwa. Już od dłuższego czasu w branży zadawano sobie pytanie, czy odbędzie się 11. edycja Sweettargów w Katowicach, zaplanowane na 21-23 marca. Dzisiaj po godzinie 16.00 otrzymaliśmy oświadczenie Piotra Kubicy, prezesa Zarządu proMotion Sp. z o.o. (organizatora Sweettargów).

Czytamy w nim: "(...) mając na uwadze duże ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa (SARS-Cov-2), w związku z aktualnymi zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, w tym o nieprzeprowadzaniu imprez powyżej 1000 osób, a także mając na uwade zdrowie Państwa i Państwa klientów podjęliśmy decyzję o zmianie terminu Targów Cukierniczych, Piekarskich i Lodziarskich Sweettargi 2020 na nowy termin (...)",

Jak zapewnia prezes Kubica, nowy termin zostanie ogłoszony niezwłocznie, po uwzględnieniu sytuacji epidemiologicznej. Decyzję motywuje względami bezpieczeństwa wystawców i klientów, podkreślając, że zapadła ona po wielu rozmowach z firmami, które miały się wystawić podczas nowej edycji.

Pełna treść oświadczenia w PDF (poniżej).

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji