...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja DB, materiał promocyjny

Bezpłatne konsultacje z marketingu na targach BAKEPOL w Lublinie

Podczas targów BAKEPOL od soboty do poniedziałku (7-9 września br.), tylko w Strefie Mistrza, będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie skutecznego marketingu, dopasowanego do Twojej cukierni, lodziarni lub piekarni. Konsultacje prowadzi Michał Rusek, ekspert ds. marketingu oraz autor „Mistrza Branży”.

Masz wątpliwości, czy marketing w Twojej cukierni, lodziarni czy w piekarni jest dobry? Potrzebujesz fachowej pomocy, jak zwiększyć obroty swojej firmy, poprawić wizerunek i zwiększyć grono stałych klientów? Przyjdź i porozmawiaj z Michałem Ruskiem, specjalistą ds. skutecznego marketingu. Od soboty do poniedziałku ekspert Mistrza Branży będzie obecny w Strefie Mistrza i chętnie udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Będzie również okazja porozmawiania w sprawie outsourcingu z zakresu marketingu.

 Zapraszamy!

Dla pierwszych 10 osób – nagrody niespodzianki ufundowane przez firmę Amtra – producenta profesjonalnych środków utrzymania czystości marki Clinex

www.clinex.com.pl

Targi Bakepol Lublin

7-9.09.2013

Pawilon A – Strefa Mistrza

Zarezerwuj miejsce:

Tel 32 729 96 80

marketing@MistrzBranzy.pl

 

Polecane wydarzenia w Strefie Mistrza na BAKEPOL 2013:

 

 Partnerzy Strefy Mistrza

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji