...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Czekoladowa rzeźba Wedla w centrum Warszawy – co to będzie?

4 września br. na Placu przed dworcem kolejowym Śródmieście pojawi się czekoladowa rzeźba, którą stworzy maestro czekolady E.Wedel Janusz Profus wraz z zespołem Pracowni Rarytasów. Co to będzie?

No właśnie tego na razie nie wiadomo, a organizatorzy nabrali wody w usta. Co tym razem wymyślił maestro czekolady E.Wedel Janusz Profus, który znany jest ze swojej kreatywności i lubi zaskakiwać nowymi pomysłami? Kolejną gigantyczną choinkę? Monstrualne ptasie mleczko ze skrzydłami? Superszybki pociąg Pendolino? A może po prostu wyrzeźbi słodką postać Willi Wonki?

W oczekiwaniu na 4 września, czyli na Międzynarodowy Dzień Czekolady, i na niespodziankę Fabryki Przyjemności zapraszamy do zabawy w zgadywanie – jaką rzeźbę stworzą cukiernicy Pracowni Rarytasów pod przewodnictwem maestro czekolady Janusza Profusa? Propozycje można zamieszczać w komentarzach (poniżej informacji). Czekamy!.

Rozstrzygnięcie zabawy w czwartek o godz. 7.00 – wtedy ukaże się to, co tak skrzętnie trzyma w tajemnicy Wedel. Jak się dowiedzieliśmy, od samego rana przechodnie będą mogli częstować się wedlowską czekoladą, a także zrobić czekoladowe zdjęcie w fotobudce. A dziennikarze – wybrańcy spośród narodu – przez cały dzień będą mogli porozmawiać z maestro czekolady Januszem Profusem.

Finał, czyli podzielenie i degustacja rzeźby, w tym samym dniu o godzinie 17.30.

Zapraszamy!

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji