...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Administrator

Innowacyjne rozwiązania dla branży HoReCa

EuroGastro już od 28. edycji utrzymuje pozycję lidera wśród eventów dedykowanych branży HoReCa. To nie dziwi, bowiem przez lata wypracowało sobie zaufanie, udowodniło swoją skuteczność w integracji biznesu i przekonało do siebie najważniejszych przedstawicieli sektora. Kolejna odsłona odbędzie się w dniach 11-13 marca 2025 roku.

EuroGastro od lat jest wydarzeniem wielowymiarowym, realizującym oczekiwania wystawców i odwiedzających na kilku płaszczyznach. Z jednej strony ci pierwsi dzięki gwarancji odpowiednio dobranej grupy docelowej mogą być pewni, że ze swoimi ofertami trafią wyłącznie do zainteresowanej klienteli b2b. To zwiększa ich szanse pozyskania nowych partnerów biznesowych i inwestorów zarówno z kraju, jak i całego świata. Z drugiej dostają pełne zaplecze biznesowe oraz dedykowaną zabudowę targową, która na 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej 6 nowoczesnych hal oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej Ptak Warsaw Expo pozwala im na pełną prezentację swoich innowacji i rozwiązań.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO GRONA WYSTAWCÓW?

Podczas EuroGastro odwiedzający od lat mają możliwość skorzystania w jednym miejscu i czasie z ofert setek wystawców. Nie są to jednak wyłącznie potencjalni partnerzy b2b z Polski, ale również producenci i dostawcy zagraniczni, których produkty i usługi nie są aż tak szeroko dostępne w naszym kraju. Event pozwala więc poznać nowe rozwiązania, wzbogacić ofertę własną, zwiększyć konkurencyjność dzięki współpracy i na własne oczy zobaczyć innowacyjne rozwiązania podbijające zagraniczne rynki. 

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO GRONA ODWIEDZAJĄCYCH?

EuroGastro - moc biznesowych możliwości
EuroGastro oferuje również korzyści, które dedykowane są zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym. Jedną z nich jest Kongres Branży HoReCa. To jedno z najważniejszych merytorycznych wydarzeń branżowych w Europie. Podczas trzech dni konferencji, prelegenci z kraju i całego Starego Kontynentu rozmawiają o aktualnych wyzwaniach branży, nowych rozwiązaniach, które ją zmieniają i sposobach na budowanie bezpiecznej i odpornej na kryzysy przyszłości.

Jednocześnie podczas Kongresu odbywa się wiele prezentacji oraz pokazów gotowania na żywo, z których skorzystać może każdy uczestnik EuroGastro. Daje to niepowtarzalną okazję do przyswojenia wiedzy w formule warsztatowej, jak również do rozwinięcia wrażliwości smakowej dzięki zaznajomieniu się z nietypowymi i oryginalnymi połączeniami.

POZNAJ AGENDĘ KONGRESU

Podczas wydarzenia odbędą się także trzy dodatkowe eventy. World Hotel to dedykowane branży hotelarskiej targi, Beer Expo to impreza, której tematyka oscyluje wokół wyrobów piwowarskich, a Wine Warsaw Expo poświęcone jest winom.

EuroGastro - miejsce, w którym spotykają się liderzy sektora
Te wszystkie czynniki sprawiają, że z roku na rok EuroGastro cieszy się rosnącą frekwencją. Poprzednia edycja wydarzenia zgromadziła prawie 22 tysiące odwiedzających z 31 krajów świata. Już teraz możemy zdradzić, że kolejna również będzie pod wieloma względami rekordowa.

Kogo będzie można na niej spotkać? Udział w wydarzeniu już teraz potwierdzili między innymi UNIGASTRO, Unox, WEINDICH, LUBIANA Zakłady Porcelany Stołowej, Packman, ŻYWIEC ZDRÓJ SA., WANZL, Brita Polska, DAWTONA, Geralt Polska, LEDIBERG, Pont, Planeat czy MORLINY.

ZOBACZ PEŁNY SPIS WYSTAWCÓW

Już dziś zapewnij sobie udział w EuroGastro!
Zostań wystawcą: https://eurogastro.com.pl/zostan-wystawca/
Zarejestruj się: https://eurogastro.com.pl/rejestracja/

 

O tym, że warto wziąć udział w EuroGastro, przekonują również sami wystawcy:

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji