...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Jak technologia może usprawnić nasz biznes w okresie zwiększonego ruchu?

Systemy kasowe online sprawdzają się nie tylko w warunkach regularnego ruchu, ale potrafią również ułatwić życie przedsiębiorców w sytuacjach zwiększonego ruchu, na przykład przy okazji różnych świąt. Poniżej case study kilku sytuacji, w których funkcjonalności nowoczesnych rozwiązań kasowych górują nad tradycyjnymi kasami.

Case Study: walentynki & tłusty czwartek

Walentynki i tłusty czwartek – wykorzystaj kasy online
W lutym Polacy świętują dwukrotnie. W połowie miesiąca, 14 lutego, obchodzone są walentynki i wiele zakochanych par wybiera się wtedy na romantyczne wyjścia do kawiarni. Z kolei w tłusty czwartek, który w tym roku świętujemy 20 lutego, wzrasta sprzedaż pączków i innych słodkości. Wtedy różnego rodzaju cukiernie i piekarnie, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, a kolejki nierzadko ciągną się długo przed lokalem.


   
Oba te święta generują bardzo duży ruch w kawiarniach i cukierniach, dlatego należy zadbać o to, aby w tych dniach obsługa klienta przebiegała szczególnie szybko i sprawnie. Jednym ze sposobów na zapewnienie najwyższego standardu świadczonych usług jest wykorzystanie nowoczesnych systemów kasowych. 

Podgląd stanów magazynowych online i bieżące analizy – nowoczesne sposoby na wzmożony ruch
Na wygodne rozwiązanie, jakim jest wprowadzenie innowacyjnych systemów kasowych, warto się zdecydować z kilku względów. Przyjmowanie zamówień przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń, dzięki ich dotykowemu ekranowi i przejrzystemu interfejsowi przebiega bardzo szybko. Inną funkcją, która w takich sytuacjach pozytywnie wpłynie na działanie restauracji, jest otrzymywanie informacji o zapasach magazynowych. Prowadząc sprzedaż dużej ilości towarów w niewielkim czasie, szczególnie przydaje się możliwość sprawdzenia, ile produktów, jakiego rodzaju jest nadal dostępnych.

 

Dodatkową zaletą nowoczesnych systemów kasowych jest możliwość podłączenia do nich dużej ilości akcesoriów, m.in. wagi, która w cukierni czy piekarni jest obowiązkowym elementem wyposażenia. Rozważając, jakie udogodnienia sprawdzą się w kawiarni w przypadku zwiększonego ruchu, nie można zapomnieć o funkcjonalnościach związanych z personalizacją produktów. Systemy kasowe zapewniają możliwość łatwego dołączania różnego rodzaju dodatków do zdefiniowanych wcześniej deserów czy kaw. Dzięki temu takie czynności nie pochłaniają zbyt wiele czasu.

Inteligentne rozwiązania kasowe dostarczają również analiz, które umożliwiają łatwe podsumowanie każdego dnia. Dzięki zgromadzonym informacjom wiadomo m.in. które słodkości cieszyły się największym powodzeniem oraz w których godzinach klientów było najwięcej. Takie analizy są bardzo cenne, jako że pozwalają odpowiednio zaplanować strategię działania na przyszłość.  Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji