...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU, materiał promocyjny

Książeczka pachnąca chlebem

Właśnie ukazała się wyjątkowa publikacja dla najmłodszych. "Piekarnia niebieskich snów" to nie tylko kolejna bajka do poduszki, ale świetna promocja zawodu piekarz i cukiernik. Pozyskaj ją do swojej piekarni, cukierni i sklepu!

Książeczka "Piekarnia niebieskch snów" to projekt autorstwa bajkopisarki Janki Malinowskiej, ilustratora Rafała Dominika oraz firmy MAGOREX, która zasponsorowała wydanie ponad 3 tys. egzemplarzy. Bajka ma stanowić przystepne źródło informacji na temat pracy piekarza oraz cukiernika, stając się inspiracją dla najmłodszych. Prócz tekstu opatrzonych pięknymi ilustracjami, na końcu książki znajdują się strony przeznaczone do pokolorowania. 

Smakowita publikacja ma stanowić element promocji pieczywa. Stąd, można ją zamawiać do swojej piekarni, cukierni oraz sklepu, gdzie będzie stanowić atrakcję dla najmłodszego grona klientów. Darmowe egzemplarze będą dostępne również na stoisku Mistrza Branży podczas targów Bakepol (10-13.X.2015) w Lublinie.

Czy taka idea promowania branży odpowiada samym piekarzom oraz cukiernikom? Piszcie! Wszelkie informacje oraz uwagi proszę przesyłać na adres: info@magorex.pl

 

 

 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Zobacz zjawiskowy tort Angeliki Chwyć i Renaty Martyny z mistrzostw w Mediolanie! Zainspiruj się jesiennymi dekoracjami. Rozsmakuj się we włoskiej pizzy zamiast lodów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji