...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AS

Letnia akcja promocyjna Cukru Królewskiego

Podczas tegorocznego lata gwiazdą marki Cukier Królewski będzie rodzina cukrów trzcinowych. Tradycyjnie już w okresie wakacji miłośnicy kulinariów będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody w promocji konsumenckiej.

Dodatkowo marka Cukier Królewski jako partner akcji „Kino na leżakach” towarzyszyć będzie bezpłatnym pokazom filmowym, częstując orzeźwiającą lemoniadą prosto z wyjątkowego pojazdu - Lemonbus. W ramach tego przedsięwzięcia producent marki stworzy strefy chillout, w których można będzie zrelaksować się, orzeźwić wyśmienitą lemoniadą, a także wziąć udział w quizach z plażowymi nagrodami.

Wakacyjny konkurs

Od 1 lipca do 14 sierpnia trwać będzie letnia promocja przygotowana dla konsumentów Cukru Królewskiego. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zakupić dowolny produkt z rodziny cukrów trzcinowych Cukier Królewski, zachować paragon, a następnie poprzez stronę  www.SłodkieOrzezwienie.pl przesłać kreatywny przepis na danie z cukrem trzcinowym. Zwycięzca otrzyma voucher na kuchnię marzeń o wartości 15 000 zł, a pozostali wyróżnieni: 10 robotów kuchennych Thermomix oraz 100 grillów elektrycznych Raclette.

Kino i lemoniada

Poza promocją konsumencką producent na wakacyjny czas zaplanował wyjątkowo relaksujące atrakcje. Jako partner „Kina na leżakach” towarzyszył będzie tej akcji tworząc obok letnich kin strefy chillout. W każdej z nich stanie Lemonbus z bezpłatną orzeźwiającą lemoniadą na bazie cukru trzcinowego. Każdy kto go odwiedzi po naciśnięciu specjalnego przycisku będzie mógł schłodzić się orzeźwiającą wodną mgiełką. Dodatkowo w strefie znajdą się leżaki oraz specjalna ścianka foto z tropikalnym krajobrazem, na której tle można będzie robić sobie pamiątkowe zdjęcia z wakacji. W strefie chillout Cukru Królewskiego organizowane będą również quizy, podczas których wygrać będzie można plażowe gadżety: parawany, piłki i okulary słoneczne. Na trasie Lemonbusa i „Kina na leżakach” znajdzie się prawie 50 miejscowości z centralnej Polski oraz nadmorskie kurorty. 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji