...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Lubelska Manufaktura Czekolady już otwarta!

Edyta i Tomasz Machoniowie, właściciele lokali Słodko Słodko w Lublinie i Świdniku, stworzyli nowy koncept. 25. lipca przy ulicy Kościuszki w Lublinie otworzyli nową kawiarnię, która jest jednocześnie czekoladową manufakturą.

To nowy, ciekawy punkt na mapie kulinarnej Lublina. Jeszcze przed otwarciem właściciele zapowiadali w mediach społecznościowych warsztaty z tworzenia czekolady, pralinek czekoladowych i figurek przestrzennych z czekolady. Pierwsze czekoladowe warsztaty odbyły się już w dniu otwarcia. Tomasz Machoń chciał stworzyć miejsce inspirujące zarówno mieszkańców, jak i turystów (zachęcające ich np. do wykonania własnoręcznie słodkich pamiątek z Lublina). 

 


Lokal przy Kościuszki to połączenie kawiarni Słodko Słodko z ciastami, deserami, kawą i koktajlami oraz Lubelskiej Manufaktury Czekolady (ChocoLu - the manufacture of pleasure), gdzie pod okiem mistrza można można szkolić czekoladziarskie umiejętności. Nazwa ChocoLu łączy w sobie czekoladę i Lublin, jasno wskazując na to, gdzie powstają te słodkości.

 


Machoniowie tworzą naturalne i regionalne czekolady i praliny; ich lubelska Pralina Miód Malina w 2014 roku została wpisana na Listę Produktów Tradycyjnych.

 

żródło i zdjęcia >>> facebook.com/chocolupolska


Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji