...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , KOMPLET Polska, materiał promocyjny

Ready to GO z KOMPLET ProBody?!

Nowe propozycje recepturowe od KOMPLET Polska na bazie mieszanki KOMPLET ProBody.

KOMPLET ProBody to znana i ceniona przez branżę mieszanka do wypieku pieczywa z wysoką zawartością białka i błonnika pokarmowego oraz obniżoną zawartością węglowodanów. Jest to mieszanka 100%, łatwa w użyciu i gwarantująca powtarzalność efektu końcowego. Do produktu dostępne są specjalne formy do wypieku, które sprawiają, że nie tylko właściwości pieczywa, lecz także jego kształt, budują popularność i rynkową atrakcyjność tego produktu. Niezmienną od 2013 roku! ProBody to przykład pieczywa, które „nie starzeje się” – zarówno w odniesieniu do cech funkcjonalnych, jak i rynkowych trendów.

W tym roku firma KOMPLET Polska postanowiła rozszerzyć markę ProBody, wskazując nowe zastosowanie mieszanki: Pieczywo Chrupkie ProBody oraz Przekąska ProBody z Owocami. Warianty te, to propozycja wdrożenia nowych rozwiązań, które w efekcie zwiększą atrakcyjność pieczywa ProBody na rynku poprzez optymalne dopasowanie profilu asortymentowego tego produktu do potrzeb wielu grup konsumentów: osób aktywnych, potrzebujących dodatkowej energii w ciągu dnia oraz wszystkich, którzy z uwagą układają swoje plany żywieniowe.

 

Pieczywo Chrupkie ProBody charakteryzuje się wysoką zawartością białka i wysoką zawartością błonnika pokarmowego oraz obniżoną zawartością węglowodanów, w porównaniu z podobnym pieczywem chrupkim z nasionami. Odpowiednio zapakowane jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też łatwe w transporcie. Może być spożywane jako gotowa, samodzielna przekąska albo z ulubionymi dodatkami. Receptura Pieczywa Chrupkiego ProBody różni się od klasycznej większą zawartością nasion: sezamu, słonecznika, siemienia lnianego, co skutkuje większą zawartością błonnika pokarmowego.

 

Przekąski ProBody z Owocami: żurawiną i rodzynkami dedykowane są aktywnym konsumentom, którzy cenią funkcjonalność produktu, łatwość konsumpcji oraz preferują wyraziste smaki. Przekąski Owocowe ProBody są wygodne w użyciu i mogą stanowić samodzielny posiłek regeneracyjny w ciągu dnia – do zjedzenia z ulubionymi dodatkami lub bez nich. Przekąska ProBody z Owocami cechuje się wysoką zawartością białka i błonnika pokarmowego. To dobra alternatywa dla zwykłej bulki, po którą chętnie sięgną wszyscy potrzebujący dodatkowego wsparcia w pracy, w szkole, czy w sporcie.

Razem możemy więcej a małe gesty mają wielką moc!
Cieszymy się, że jako KOMPLET mogliśmy po raz kolejny dowieść słuszności tych słów. Jednym z filarów społecznie odpowiedzialnego biznesu jest angażowanie się w życie społeczności lokalnych. Żadna firma nie działa bowiem w rynkowej próżni a jej celem jest (lub powinno być) nie tylko wytwarzanie zysku, lecz także chęć realnego wpływu na otoczenie, w którym funkcjonuje. I to zarówno w skali makro, jak i w skali mikro np. poprzez realny wpływ na poprawę jakości życia i budowani relacji z ludźmi i podmiotami, z którymi dzielą społeczną przestrzeń.

 

Taka filozofia przedsiębiorczości jest od zawsze częścią naszej strategii biznesowej. Dlatego chętnie angażujemy się w akcje, dzięki którym małymi krokami także my, KOMPLET Polska, możemy przyczynić się do zmiany świata na lepsze. Dziękujemy wszystkim, którzy stwarzają nam okazję do ciągłego rozwoju na tym polu. Tym razem udało nam się wspomóc Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym. Mamy nadzieję, że zakupione wyposażenie pokoju nauczycielskiego uprzyjemni pedagogom ich codzienne obowiązki. W pierwszych dniach października towarzyszyliśmy również zawodnikom z Polski, Litwy, Rosji, Czech, Niemiec i USA w Międzynarodowych zawodach TAGA BJJ Gi & No Gi, których organizatorem byli GKS TARNOVIA i Gameness Team. Liczymy, że ufundowane przez nas nagrody pomogą amatorom sportów walki stać się jeszcze lepszymi zawodnikami.

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy.

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji