...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

“Rozmowne” batoniki w walce o etyczną czekoladę

Tony’s Colonely, holenderski etyczny producent czekolady wraz z nowym rokiem rozpoczyna dyskusję o zrównoważonej produkcji. Trzy nowe batoniki tej marki poprzez hasła na opakowaniach mają prowokować do zastanowienia się, co w dzisiejszym świecie oznaczają słowa równość, człowiek, sprawiedliwość.

Misją Tony’s Colonely jest walka o sprawiedliwy przemysł czekoladowy, wolny od niewolniczej pracy i nielegalnej pracy dzieci na plantacjach i w całym łańcuchu dostaw kakao. Producent wprowadza nie tylko nowe smaki, ale aktywnie działa w Ghanie i na Wybrzeżu Kości Słoniowej, przekonując, że nie tylko wielkie firmy z branży powinny czerpać zyski z pozyskiwania kakao i produkcji czekolady. Jednocześnie składniki do własnej produkcji pozyskuje wyłącznie w etyczny sposób.

 Trzy nowe limitowane batoniki nazwane Conversation Bars to:

 • równość (equality) - najbardziej chrupiący batonik z mleczną czekoladą, karmelem, migdałami, nugatem, preclami i solą morską; na jego opakowaniu jest pytanie: co dla ciebie znaczy nie-równość?

 • człowiek (human) - wegański batonik z gorzką czekoladą, cytryną, karmelem i kakaowym biszkoptem (z pytaniem: co dla ciebie znaczy “nie-ludzki”?)

 • sprawiedliwość - batonik z białej czekolady z malinową posypką (z hasłem: co dla ciebie znaczy nie-sprawiedliwość?)


 

Batoniki będą dostępne w Wielkiej Brytanii w sieci Waitrose & Partners oraz w sklepie internetowym Tony’s Colonely. Jak pisze producent: “Zmiany zaczynają się od rozmowy. Nasze batoniki powstały po to, by zacząć rozmowę o ważnych sprawach - nie tylko w branży czekoladowej, ale i na całym świecie”.

źródło >>> KLIK!

ESS

Bieżące wydanie czasopisma

Zobacz zjawiskowy tort Angeliki Chwyć i Renaty Martyny z mistrzostw w Mediolanie! Zainspiruj się jesiennymi dekoracjami. Rozsmakuj się we włoskiej pizzy zamiast lodów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji