...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kruszwica, materiał promocyjny

Rusza IV, absolutnie nietypowa edycja konkursu dla młodych Cukierników

- Oddajemy konkurs w ręce cukierniczej młodzieży - powiedział Jacek Zięba, koordynator i jeden z jurorów konkursu dla młodych cukierników Bake & Play.

Co miał na myśli? - Poprzednie edycje pokazały nam, że młodzientuzjaści sztuki cukierniczej szukają wyzwań, ale chcą działać na własnych zasadach. Niektóre z proponowanych przez nas tematów wywoływały lawinę zgłoszeń, inne - pewnie mniej trafione w młodzieżowe gusta - cieszyły się bardziej umiarkowanym powodzeniem. Docierały do nasteż liczne komentarze, prośby i uwagi dotyczące różnych aspektów konkursu. Postanowiliśmy je uwzględnić idać uczestnikom taką zabawę, jakiej oczekują – zapewnia Jacek Zięba.

 

Jakich zmian w konkursie możemy się spodziewać w tym roku? Przede wszystkim to uczestnicy wybiorą temat. Zanim ruszy właściwy konkurs, uruchomiona zostanie strona z propozycjami tematów. Każdy będzie mógł przesłać swoją propozycję i oddawać głosy. Spośród trzech tematów, które zdobędą największe poparcie, jurorzy wybiorą jeden i oczywiście dodadzą do niego swoje utrudnienia - np. składniki obowiązkowe.

Kolejną nowością będzie uruchomienie dedykowanego konkursowi profilu (grupy) na FB. W tym miejscu regularnie będą pojawiały się nowe informacje, porady, podpowiedzi. Za jego pośrednictwem uczestnicy IV edycji B&P będą też mogli dyskutować, wymieniać się uwagami, czy przesyłać pytania do organizatorów.

Organizatorzy planują też drobne zmiany dotyczące załączania prac i głosowania. - W poprzednich edycjach wiele osób czekało z zamieszczeniem swojego zgłoszenia do ostatniej chwili, w obawie, że ktoś zainspiruje się ich pracą. Aby uniknąć przeładowania systemu w czasie ostatniej doby, tym razem uruchomimy bramkę do głosowania jeszcze przed upływem ostatecznego terminu przesyłania prac. Uczestnicy będą mieli więc wybór – czy zaprezentować swoje dzieło Wcześniej i Zwiększyć szansę na większą liczbę głosów internautów, czy zachować tajemnicę na dłużej, skracając tym samym okres głosowania - tłumaczy Jacek Zięba.

Propozycje tematów prac konkursowych IV edycji B&P będzie można wysyłać od 7 do 28 września. Z kolei od 14 do 28 września otwarte będą bramki do głosowania na najlepsze propozycje. Zasadnicza część konkursu ruszy 15 października. Ostatnie prace, które wezmą udział w zabawie, muszą pojawić się na stronie 30 listopada, a już w mikołajki (czyli 6 grudnia) uczestnicy otrzymają prezent w postaci wyników.

Oczywiście sednem każdego konkursu są nagrody. Tu też organizatorzy postanowili wprowadzić pewne zmiany, by dodatkowo zmotywować uczestników, a jednocześnie podnieść prestiż konkursu. Na razie jednak nie chcą zdradzać jakie niezwykłe niespodzianki szykują dla uczestników.

-Wierzę, że zarówno fantastyczne, naprawdęfantastyczne nagrody, jaki zmieniona, bardziej dopasowana do młodych formuła konkursu spotkają się z ciepłym przyjęciem uczestników i przełożą się na ogromną frekwencję. Namawiam też nauczycieli, by zachęcali swoich podopiecznych do zabawy. Dla szkół, które zgłoszą najwięcej uczestników i najbardziej aktywnych opiekunów także szykujemy cenne niespodzianki-dodaje Jacek Zięba.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, w konkursie mogą wziąć udział osoby, które nieskończyły 21 roku życia. Zadaniem, z jakim zmierzą się uczestnicy, będzie wykonanie deseru lub ciasta na temat, który zostanie wyłoniony przed rozpoczęciem konkursu. Zabawa dedykowana jest przede wszystkim uczniom szkół cukierniczych i piekarniczych, ale organizatorzy serdecznie zapraszają też młodych entuzjastów słodkich wypieków nie związanych zbranżą cukierniczą.

Choć na razie organizatorzy niektóre aspekty zabawy trzymają w sekrecie, na początku września wszystkie tajemnice zostaną wyjaśnione. Zapraszamy do Zabawy Naprawdę Warto!

Propozycje tematów prac konkursowych IV edycji B&P, będzie można wysyłać od 7 do 28 września.
Z kolei od 14 do 28 września otwarte będą bramki do głosowania na najlepsze propozycje.
Zasadnicza część konkursu ruszy 15 października. Ostatnie prace, które wezmą udział w zabawie, muszą pojawić się na stronie 30 listopada, a już w Mikołajki (czyli 6 grudnia) uczestnicy otrzymają prezent w postaci wyników.

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJENA: www.akademiamistrza.pl/bakeandplay
www.facebook.com/akademiamistrza

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji