...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Sklep firmowy cukierni i lodziarni - dodatek specjalny

W wydaniu majowo-czerwcowym czasopisma „Mistrz Branży” znajdziecie Państwo specjalny dodatek „Sklep firmowy”, prezentujemy w nim kompleksowe rozwiązania dla sklepu oraz przedstawiamy firmy, które specjalizują się w tym zakresie. Plik dostępny na issuu.

Doskonała obsługa to jedynie część sukcesu Twojego sklepu, kawiarni, ciastkarni czy lodziarni. Każdy właściciel sklepu firmowego, musi przemyśleć aranżację wnętrza i dobrze zaplanować przestrzeń, którą wykorzysta, aby prezentować swoje produkty i zachęcić klientów do zakupów. Nawet najnowsze technologie, jeżeli będą źle wykorzystane, nie przyniosą sukcesu!

Warto pomyśleć o profesjonalnie umieszczonym oświetleniu, które wyeksponuje produkty czy odpowiednich witrynach cukierniczych, utrzymujących świeżość produktów, ale też zapewniające odpowiednią autopromocję. Warto zainwestować w nowe blachy, stojaki pod kanapki czy mini piecyki, aby przyciągnąć spojrzenie konsumenta, zaopatrzyć się w specjalny nowoczesny  program do obsługi sklepów firmowych, który pomoże w zarządzaniu. Czysty, schludny wygląd sklepu zachęci klientów do wejścia, a miła i rzetelna obsługa z pewnością przekona ich do dokonania zakupów. W naszej specjalnej strefie prezentujemy kompleksowe rozwiązania dla sklepu oraz przedstawiamy firmy, które  specjalizują się w tym zakresie. Podpowiadamy: jak zaaranżować wnętrze, aby stworzyć miejsce przyciągające klientów i zachęcające do dokonania zakupu, nowoczesne trendy połączone ze sprawdzonymi i  funkcjonalnymi rozwiązaniami, jak wykorzystać techniki, by przyciągnąć uwagę przechodniów i zachęcić ich do wstąpienia do sklepu. Przedstawiamy tam również cechy dobrego i skutecznego sprzedawcy oraz główne cele integracji sklepów firmowych w jednym systemie IT.

Zobacz jak działa podstrona "Sklep firmowy" http://mistrzbranzy.pl/sklep

 


 

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji