...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Baero, materiał promocyjny

Profesjonalne oświetlenie dla piekarni i cukierni

BÄRO jest wiodącym europejskim producentem rozwiązań oświetleniowych dla obiektów handlowych. Naszymi klientami są wiodący producenci mięsa i wędlin posiadający sklepy firmowe, firmy piekarnicze i wiele sklepów spożywczych różnej wielkości.

Światło promotorem sprzedaży
Światło jest ogromnie ważne w handlu, ale jeszcze większe znaczenie ma przy oświetlaniu świeżej żywnosci. Produkty piekarnicze i wyroby cukiernicze to towar, który klient kupuje „odruchowo”. Odpowiedni sposób wyeksponowania chleba, świeżo wypieczonych bułek czy też ciast i tortów może zachęcić klienta do zakupów o wiele wyższych niż planowane. Oto główne wyzwania które stoją przed nami w momencie podejmowania decyzji o profesjonalnym oświetleniu swojego sklepu:

 • Prezentacja jakości i świeżości i powiązane z tym optymalne oddawanie kolorów
 • Redukcja strat spowodowanych przez oświetlenie = redukcja emisji ciepła
 • Minimalizacja zużycia energii elektrycznej
 • Zapewnienie wyjątkowej prezentacji sklepu
 • Wzrost sprzedaży 

Oprawy oświetleniowe niemieckiej firmy BÄRO i koncepcje oświetlenia przygotowane przez nasz dział projektowy są kompletnym i doskonałym rozwiązaniem przy oświetlaniu piekarni, cukierni oraz działów piekarniczych w marketach.

Wyróżnia je m.in:
- doskonałe oddawanie kolorów i mniejsze wydzielanie ciepła co zapewnia maksymalna ochronę towarów .
 - wyjątkowo ciepła barwa światła – dzięki specjalnym modułom LED. Nadaje niepowtarzalny kolor pieczywu i wyrobom cukierniczym. Produkty nabierają „trójwymiaru” i przez cały dzień prezentują się świeżo i apetycznie.
- duża intensywność światła - nowa technika odbłyśników pozwala na uzyskanie jeszcze wyższej sprawności świetlnej czipów ledowych, co oznacza lepsze oświetlenie eksponowanych towarów i jednocześnie znacznie mniejszą ilość potrzebnych opraw.
BÄRO produkuje oprawy oświetleniowe dostosowane do potrzeb piekarni/ cukierni w 3 barwach led: dwie barwy podstawowe (2700K oraz 3000K) oraz barwę specjalną Golden Bread. Oprawy dostępne są w kilku modelach i z reflektorami o  różnych kątach padania światła.

Zdajemy sobie sprawę z wagi profesjonalnego doradztwa przy planowaniu sklepów, dlatego regularnie przeprowadzamy prezentacje u nowych klientów, współpracujemy z firmami zajmującymi się kompleksowym wyposażeniem sklepów - dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązanie dostosowane do ich potrzeb, skrojone na miarę.

Przygotowujemy profesjonalne projekty oświetlenia, wpieramy klienta na każdym etapie remodelingu lub budowy nowego sklepu.Przedstawicielstwo w Polsce:                        
BAERO Polska Sp. z o.o.
Ul. Poznanska 10a
PL-62-095 Murowana Goslina
Tel: +48 (668) 863568
katarzyna.czapla@baero.com
www.baero.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji