...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Play dla Firm, materiał promocyjny

Wyróżnij się!

Najnowsze modele telefonów komórkowych mogą zastąpić przenośny komputer - dzięki aplikacjom biurowym z łatwością odpiszemy na maile od kontrahentów, sprawdzimy grafik zajęć, a nawet przygotujemy prezentację!

Bądź (inter)aktywny!

Najnowsze modele telefonów umożliwiają nam pozostanie w kontakcie mailowym nawet po wyjściu z firmy. Dostęp do maila w komórce już nikogo nie dziwi, a mnóstwo aplikacji biurowych, jak chociażby mobilna wersja pakietu office, z pewnością ułatwi nam pracę. Teraz możemy pracować nawet będąc w podróży.

Jaki model wybrać?

Przy wyborze konkretnego modelu telefonu najlepiej kierować się dostępnością funkcji, na których na prawdę nam zależy. Najnowsze smartfony dostarczają bogactwa różnych aplikacji, które - w większości bez dodatkowych opłat - możemy pobrać na swój telefon, dlatego szczególną uwagę zwróćmy na... budowę aparatu.

I nie chodzi tu o wygląd telefonu. Dobierzmy rodzaj telefonu do wykonywanej przez nas pracy. Jeśli zazwyczaj przebywamy w biurze lub jeździmy na spotkania biznesowe sprawdzi się praktycznie każdy telefon. Gdy natomiast zajmujemy się bezpośrednią produkcją, może warto wybrać telefon o mocniejszej budowie, bez dotykowego ekranu?

Służymy radą

Jeśli zamierzasz wymienić telefon u operatora, poproś o pomoc w doborze odpowiedniego modelu swojego doradcę biznesowego. 

Przechodząc do Play możesz wybrać jeden z wielu nowoczesnych modeli, dostępnych w ramach naszej oferty. 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Biuro Obsługi Biznesowej

Katowice, Chorzowska 108 (naprzeciwko Silesia Cily Center)

kontakt: 32 351 42 00, gsm: 791 764 454

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji