...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

25-lecie APC KUMA Sp. z o.o. Relacja

25 listopada br. w hotelu City w Bydgoszczy odbyła się huczna impreza branżowa, zwieńczona galą godną jubileuszu firmy.

Po intensywnym dniu targowym, na którym każdy z naszych klientów mógł liczyć na fachowe porady technologiczne, czyli najważniejszy element spotkań branżowych, zatroszczyliśmy się o relaks naszych gości, organizując występy sceniczne, zadbawszy także o dobre jedzenie i sielankową atmosferę.

Jak zwykle mogliśmy liczyć na naszych partnerów handlowych, którzy czynnie wsparli organizację niniejszego przedsięwzięcia. Około trzydziestu topowych wystawców branży piekarskiej, ciastkarskiej i lodziarskiej prezentowało na swoich stoiskach różnorakie produkty, kusząc zaproszonych gości promocjami oraz upominkami. Było z czego wybierać: biszkopty i ciasta, czekolady, dekoracje, chleby i paszteciki (te podawane na słodko i wytrawnie); opakowania, drobny sprzęt gastronomiczny, chemia spożywcza, samochody dostawcze i przetwory owocowe. Nie mogło zabraknąć lodów, które jak zwykle wyglądały niezwykle apetycznie, a smakowały jeszcze lepiej. Dwie największe i najbardziej renomowane firmy lodziarskie zaprezentowały prawdziwe arcydzieła lodowe, od których nie sposób było oderwać wzroku.
Oczywiście na tym nie koniec był przewidzianych atrakcji. Wzorem lat ubiegłych zadbaliśmy o artystyczny wymiar spotkania. W poprzednich latach mieliśmy przyjemność gościć i podziwiać występy takich artystów jak Tadeusz Drozda, Jerzy Kryszak, kabaret Koń Polski czy Cezary Pazura. Tegoroczne, jubileuszowe spotkanie uświetnił swoim występem baron polskiej estrady, piosenkarz, muzyk i satyryk w jednym Pan Zbigniew Wodecki. Jesteśmy przekonani, że tegoroczny występ gwiazdy pozostanie na bardzo, bardzo długo w głowach i sercach naszych gości, pracowników i wystawców. O kulinarną część spotkania zadbał jak zawsze perfekcyjny Szef Kuchni Hotelu City, Pan Dariusz Gwiazda. I tym razem, goście byli zachwyceni smakiem i prezencją podawanych dań.

Korzystając z okazji pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyjęli nasze zaproszenie, jak i pozdrowić tych z Państwa, którzy z różnych przyczyn nie mogli przyjąć naszego zaproszenia. Ogromne zainteresowanie imprezą jakie miało miejsce w tym roku jest dla nas największą dumą i napawa pozytywną energią do dalszych działań w celu umacniania naszych więzi z klientami i partnerami handlowymi.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego 2016 Roku składamy Państwu życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

Zarząd APC KUMA Sp. z o. o.
wraz z pracownikami


 

województwa: kujawsko-pomorskie

miasto: Bydgoszcz

Zobacz także

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe