...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja DB, materiał promocyjny

Akrylamid w produktach zbożowych – Targi BAKEPOL w Lublinie

Wszystkich zainteresowanych problematyką zanieczyszczenia żywności zapraszamy do Strefy Mistrza na wykład „Akrylamid w produktach zbożowych”. Zarezerwuj czas w poniedziałek 9 września br. w Lublinie.

W poniedziałek 9 września Strefa Mistrza będzie gościć Bartosza Osuchę, specjalistę ds. chemii spożywczej, technologa oraz analityka żywności z JARS Sp. z o.o. Zaproszony ekspert omówi temat akrylamidu powstającego podczas obróbki termicznej produktów spożywczych zawierających skrobię.  Przedstawi również metody-narzędzia wspomagające producentów w ich wysiłkach na rzecz obniżenia zawartości akrylamidu w produkowanej żywności.

Zapraszamy!

Dla pierwszych 10 osób – nagrody niespodzianki ufundowane przez firmę Amtra – producenta profesjonalnych środków utrzymania czystości marki Clinex www.clinex.com.pl

Dla wszystkich uczestników przewidziane są materiały konferencyjne. Dla pierwszych 30 osób bony: 50% zniżki na weryfikację etykiet w firmie JARS oraz bony na darmowe opracowanie tabeli wartości odżywczej na etykietę zgodnie z nowymi zasadami.

 

Targi Bakepol Lublin

9 września 2013 r. (poniedziałek) godz. 15:20

Pawilon A – Strefa Mistrza

Zarezerwuj miejsce:

Tel. 32 729 96 80

marketing@MistrzBranzy.pl

 

Polecane wydarzenia w Strefie Mistrza na BAKEPOL 2013:

 

 

 Partnerzy Strefy Mistrza

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji