...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Asprod stawia chlebomaty w Szczecinie

Na początku sierpnia w Szczecinie stanęły cztery chlebomaty - bezobsługowe automaty do zakupu pieczywa z płatnością bezgotówkową. Pilotażowo uruchomiła je piekarnia Asprod.

Konsumenci przyzwyczaili się już do wszechobecnych automatów ze słodyczami, przekąskami czy napojami. Te z pieczywem przypominają je, choć do tej pory trudno było sobie wyobrazić taką formę kupna chleba. Chlebomaty, czyli automaty do samodzielnego kupna wyrobów z piekarni, dodatkowo wyposażono wyłącznie w system płatności kartami. Są całkowicie bezpieczne - dostęp do nich mają tylko pracownicy uzupełniający chlebomaty. Dzięki codziennym dostawom klienci mają możliwość zakupu świeżego pieczywa. Dla bezpieczeństwa i higieny wszystkie produkty są zapakowane, a chlebomaty są regularnie dezynfekowane.

 

 

Asprod to firma znana z innowacyjnych rozwiązań. W 2018 uruchomiła piekarnię w formacie drive thru. W tym roku, w związku z pandemią koronawirusa, ruszył m.in. sklep internetowy, bezkontaktowe dostawy pieczywa do domów, a także food trucki pod nazwą pieCARnie umożliwiające zakup chleba w różnych punktach Szczecina i jego okolicach. Jak podkreśla Dariusz Bielecki, prezes zarządu, celem firmy jest umożliwienie klientom pełnej dostępności pieczywa, niezależnie od sytuacji


Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji