...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Administrator

Dwa lata promocji na Polagrze - rabaty i gwarancja cen dla zdecydowanych

Rosnące ceny towarów i usług sprawiają, że firmy ponoszą coraz wyższe koszty. jednak w maju wystawcy targów Polagra mogą zagwarantować sobie najlepsze ceny za udział w tegorocznej edycji i gwarancję ich utrzymania w następnym roku. Jak to zrobić?

Takiej oferty jeszcze na targach POLAGRA nie było! Klienci, którzy do 31 maja zdecydują się zaprezentować swoją firmę na poznańskich targach branży spożywczej i zadeklarują chęć wystawienia się za rok, otrzymają preferencyjne ceny uwzgledniające 10% rabatu i gwarancję ich utrzymania.

Wyprzedź konkurencję
Targi branży spożywczej POLAGRA to miejsce, w którym od lat twarzą w twarz spotykają się przedstawiciele różnych segmentów: producenci żywności, dostawcy technologii do jej produkcji oraz przedstawiciele sektora HoReCa. A skoro 80% profesjonalnych zwiedzających stanowią osoby decyzyjne, właśnie w Poznaniu podejmowane są decyzje biznesowe kluczowe dla wielu przedsiębiorstw.

Podczas najbliższej edycji, która odbędzie się 27-29 września 2023 r., silną reprezentację będzie miała branża piekarnicza. Już na kilka miesięcy przed wydarzeniem do grona wystawców dołączyły firmy, takie jak Unox, IBIS czy Jackowski. Liderzy rynku wiedzą, co robią. Szybkie zgłoszenia umożliwiają m.in. negocjację najlepszych miejsc w pawilonach oraz niższe ceny. Warto podążać ich śladami i do 31 maja dołączyć do grona wystawców targów POLAGRA.

Szybka decyzja się opłaca
Właśnie w maju organizatorzy targów POLAGRA przygotowali promocję dla klientów, którzy zdecydują się na nieco dłuższą współpracę. Wystawcy, którzy do końca miesiąca zgłoszą swój udział w tegorocznych targach i zadeklarują, że wystawią się na nich w roku 2024, otrzymają 10% rabatu na powierzchnię. Decyzja i deklaracja zapewnią im również utrzymanie cen z bieżącego roku.Warto jak najszybciej skontaktować się z zespołem targów:
Daria Maciejewska
tel. +48 603 410 223
e-mail: daria.maciejewska@grupamtp.pl

Paweł Flachmański
tel. +48 693 028 109
e-mail: pawel.flachmanski@grupamtp.pl

Sylwia Rogowicz
tel. +48 691 021 975
e-mail: sylwia.rogowicz@grupamtp.pl

Filip Głogowski-Kurpisz
tel. +48 692 464 944
e-mail: filip.glogowski@grupamtp.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji