...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Lody Bonano z godłem Złoty Laur Konsumenta 2015

Charakterystyczne lodziarnie działające pod szyldem Lody Bonano zostały docenione przez konsumentów. Marka otrzymała prestiżowy tytuł Złoty Laur Konsumenta 2015 w kategorii „lodziarnie”. W ubiegłym roku jeden z jej produktów – deser Musek - został nagrodzony Laurem Klienta Odkrycie 2014.

Laur Konsumenta/Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, w ramach którego wyłaniane są co roku najpopularniejsze produkty i usługi w swoich kategoriach. Popularność produktów badana jest na podstawie sondaży przeprowadzanych na grupie minimum 1000 respondentów.

Nie ukrywam wielkiej satysfakcji, że lodziarnie naszej sieci znalazły się w tym prestiżowym gronie najpopularniejszych marek w Polsce. To dla nas powód do dumy. Oznacza, że stworzone 12 lat temu Lody Bonano systematycznie rosną w siłę i są nie tylko coraz bardziej rozpoznawalne przez klientów, dzięki gęstniejącej sieci nowych punktów gastronomicznych, ale również lubiane i modne – przyznaje Radosław Charubin, właściciel i twórca sieci.

Właściciel marki zaznacza, że cieszy się z zaufania, jakim firmę obdarzają konsumenci, lecz jednocześnie podkreśla, że tego typu nagrody dopingują cały zespół do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad udoskonalaniem konceptu i rozwijaniem menu.

Firma prowadzi dwie własne lodziarnie, pozostałe punkty działają w ramach dynamicznie rozwijającej się franczyzy. W ubiegłym roku funkcjonowało 175 lokali pod jej szyldem. W tym roku lista wydłuży się o ponad 50 kolejnych. Co ciekawe, w ubiegłym roku otwarto pierwszą lodziarnię za granicą – w Chorwacji.  W tym roku Lody Bonano wystartują ponadto w Anglii i Belgii. Pierwsza lodziarnia powstała w 2003 r. w Białymstoku. W tej chwili to największa sieć franczyzowych lodziarni w Polsce.

Bieżące wydanie czasopisma

Za co Polacy pokochali jagodzianki? Czym ustabilizować krem na zimno? Jak projektować słodkie stoły? Skąd się biorą alergie pokarmowe? Do czego dodawać szafranu?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji