...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , IBIS, materiał promocyjny

Maszyny oraz piece firmy IBIS – tradycja i nowoczesność

IBIS jest jednym z największych producentów maszyn i pieców dla piekarni oraz cukierni w Polsce. Historia firmy sięga 1836 r.! Kontynuuje tradycje i systematycznie unowocześnia asortyment w bogatej ofercie. Można zaryzykować stwierdzenie, że IBIS jest prekursorem nowych rozwiązań w mechanizacji produkcji w polskich piekarniach.

IBIS jako pierwszy polski pro­ducent wprowadził na rynek nowoczesne miesiarki spiral­ne, które są obecnie najbardziej popular­ne w branży piekarsko-cukierniczej. Był również pierwszym polskim producentem pieców cyklotermicznych – komoro­wych i obrotowych. Jednym z ostatnio wprowadzonych na rynek produktów są półkowe i wózkowe energooszczędne piece piekarskie. Ponadto oferta firmy IBIS obej­muje maszyny i urządzenia do dzielenia, formowania i rozrostu ciasta, kompletne linie do produkcji chleba, a także urządze­nia cukiernicze, takie jak: piece cukierni­cze, ubijaczki planetarne, rogalikarki oraz wałkownice.

 

Zaprojektujemy, wyposażymy i uruchomimy piekarnię każdej wielkości!
Dysponujemy wyspecjalizowanym perso­nelem do montażu i naprawy wszystkich oferowanych urządzeń. Możemy zaprojek­tować, wyposażyć oraz uruchomić piekar­nię każdej wielkości. Maszyny naszej firmy cieszą się popularnością i są doceniane wśród klientów.

Charakteryzują nas:
• niezawodna jakość produkowanych ma­szyn oraz świadczonych usług,
• nowoczesny park maszynowy,
• konkurencyjne ceny,
• dbałość o klienta.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach POLAGRA-TECH 2014, Pawilon nr 5

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji