...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Piekarzu, Cukierniku ze Śląska, potwierdź swoje kwalifikacje zawodowe! Bezpłatnie

Na terenie województwa śląskiego trwa rekrutacja dla osób, które chcą uzyskać tytuł MISTRZA w zawodach piekarz lub cukiernik wraz z kursem pedagogicznym, w ramach projektu "Potwierdzone kwalifikacje zawodowe Twoją szansą na lepsze jutro". Kto i z jakich śląskich miejscowości może wziąć udział w projekcie?

Od 1 maja br. do 31 października 2018 r. jest realizowany projekt: "Potwierdzone kwalifikacje zawodowe Twoją szansą na lepsze jutro”. Realizatorami są Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno – Gospodarcze (Lider Projektu) oraz Cech Rzemiosł Różnych w Bytomiu (Partner Projektu). Celem projektu jest wzrost kwalifikacji zawodowych 420 osób dorosłych (powyżej 18. roku życia) - osób bezrobotnych i pracujących lub zamierzających pracować w zawodach deficytowych - mieszkających na terenie województwa śląskiego w miastach:
Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górn., Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Katowice, Mysłowice, Piekary Śl., Radzionków, Ruda Śl., Siemianowice Śl., Świętochłowice, Zabrze, Zawiercie, Żory
oraz powiatów: bielski, będziński, cieszyński, żywiecki, pszczyński, tarnogórski.

Kto może przystąpić do egzaminu mistrzowskiego?

Do egzaminu mistrzowskiego dopuszcza się osobę, która spełnia jeden z następujących warunków:
1. posiada świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej albo dotychczasowej szkoły ponadpodstawowej oraz tytuł czeladnika lub równorzędny w zawodzie, w którym zdaje egzamin, a także:
- co najmniej 3-letni okres wykonywania zawodu, w którym zdaje egzamin, po uzyskaniu tytułu zawodowego
albo
- co najmniej 6-letni okres wykonywania zawodu, w którym zdaje egzamin, łącznie przed uzyskaniem i po uzyskaniu tytułu zawodowego.

2. posiada świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej albo dotychczasowej szkoły ponadpodstawowej, dających wykształcenie średnie i kształcących w zawodzie wchodzącym w zakres zawodu, w którym zdaje egzamin,
oraz tytuł zawodowy w zawodzie wchodzącym w zakres zawodu, w którym zdaje egzamin, a także co najmniej 2-letni okres wykonywania zawodu, w którym zdaje egzamin, po uzyskaniu tytułu zawodowego;

3. posiada dyplom ukończenia szkoły wyższej na kierunku lub w specjalności w zakresie wchodzącym w zakres zawodu, w którym zdaje egzamin, oraz co najmniej roczny okres wykonywania zawodu, w którym zdaje egzamin, po uzyskaniu tytułu zawodowego.

WAŻNE! Dotyczy zarówno osób pracujących, jak i pozostających bez pracy.

Po uzyskaniu dyplomu mistrzowskiego oraz zaświadczenia z kursu pedagogicznego uczestnik uzyskuje uprawnienia instruktora nauki zawodu.

Formularz zgłoszeniowy
Osoby zainteresowane udziałem w BEZPŁATNYM egzaminie są proszone o wypełnienie formularza (PDF poniżej) i odesłanie na adres mailowy Biura projektu: projekt.rzemioslo@gmail.com

Więcej o projekcie Potwierdzone kwalifikacje zawodowe Twoją szansą na lepsze jutro czytaj TUTAJ

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji