...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Pierwsza w Szczecinie piekarnia drive thru

W Szczecinie aby kupić pieczywo, nie trzeba już stać w kolejkach. Ba, nie trzeba nawet wychodzić z samochodu. Wystarczy podjechać pod specjalne okienko. Właśnie tak działa nowo otwarty sklep firmy Asprod – pierwsza piekarnia-cukiernia typu drive thru w naszym mieście.

Śpieszysz się, ale po drodze do pracy zamarzyłeś, by do kawy zjeść coś słodkiego? Nie masz czasu na stanie w sklepowej kolejce? Teraz pieczywo i słodkie wypieki możesz kupić szybko, w dodatku nie wysiadając nawet z samochodu. Wszystko dzięki nowemu punktowi Asprod przy rogu ul. Wrocławskiej, Europejskiej i Tynieckiej, w którym oprócz tradycyjnych zakupów, można skorzystać również z okienka drive-thru. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Szczecinie. Jak to działa? – Zamówienia można składać bezpośrednio w okienku, a wkrótce również online – w tym drugim przypadku wystarczy przesłać do nas wcześniej wiadomość przez aplikację Messenger – tłumaczy Agnieszka Dominiak z firmy Asprod.Skąd pomysł na to przedsięwzięcie? – Jesteśmy obecnie coraz bardziej zabiegani, mamy coraz mniej czasu, a jednocześnie coraz więcej z nas to osoby zmotoryzowane – samochodem jeździmy do pracy, na zakupy. Dlatego mamy nadzieję, że Klienci docenią wygodę tego rozwiązania, bo teraz by zrobić zakupy nie będą nawet musieli wysiadać z samochodu, nie mówiąc już o szukaniu miejsca parkingowego czy staniu w kolejce – mówi Agnieszka Dominiak.

Sklep został otwarty 7 grudnia i już pierwszego dnia okienko drive-thru cieszyło się sporym zainteresowaniem mieszkańców Szczecina. Zakupy można w nim robić od poniedziałku do piątku w godz. 6-20, w soboty w godz. 7-19 oraz w niedziele (również te z ograniczonym handlem) w godz. 8-17.


Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji