...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Polskie Zakłady Zbożowe

Polskie Zakłady Zbożowe w Krakowie SA szykują się do budowy nowego zakładu przemiału zboża w Niepołomicach koło Krakowa. Inwestycja pochłonie około 55 mln zł.

Budowa nowego zakładu ma ruszyć w kwietniu 2012 r., a skończy się w 2013 r. - Będzie to wybudowany od podstaw nowy kompleks młyński, od przyjęcia zboża do silosów, przez budynek młyński z nowoczesnymi urządzeniami młyńskimi, aż po pakowanie do różnych rodzajów opakowań - wyjaśniła prezes PZZ Kraków Lucyna Jędrzejczyk.

Zgodnie z planami zakład będzie wyposażony w nową linię o wydajności przemiałowej 400 ton na dobę, a druga linia o wydajności 200 ton na dobę zostanie przeniesiona zostanie z obecnej fabryce w Krakowie. Obecny zakład w Krakowie będzie nadal produkował mąkę - w tym przypadku PZZ nie przewiduje modernizacji, więc czeka go "śmierć technologiczna".

Krakowska spółka pozyskała 16 mln zł preferencyjnego kredytu z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, pozostałe koszty pokryje ze środków własnych, m.in. zasilonych pieniędzmi ze sprzedaży części nieruchomości w Krakowie.

Głównym akcjonariuszem PZZ w Krakowie są Dolnośląskie Młyny SA, które posiadają blisko 50 proc. akcji. 39 proc. należy do Agencji Rozwoju Przemysłu, a reszta znajduje się w rękach osób prywatnych, głównie pracowników.

 

źródło: PAP

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji