...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Seminarium Biznesowe: Hongkong jako centrum logistyczne i brama do rynku chińskiego

Czy Państwa firma działa w branży spożywczej? Chcą Państwo rozwinąć swój biznes w Azji? Szukają Państwo dostępu do rynku dla swoich produktów w Hongkongu i w Chinach? Jeśli tak, to zapraszamy na Seminarium Biznesowe w dniu 14 marca 2013 w hotelu Sheraton w Warszawie.

Organizatorem spotkania jest Rada Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Impreza odbywa się pod hasłem: Hongkong jako centrum logistyczne i brama do rynku chińskiego dla branży spożywczej i alkoholowej. W programie znajdą się prezentacje ekspertów na temat aktualnych możliwości biznesowych i perspektyw dla polskich producentów żywności i napojów. Podczas seminarium dowiedzą się Państwo jak wejść na chiński rynek i się na nim utrzymać, jak wykorzystać zaplecze logistyczne, prawne i finansowe Hongkongu, jakie są preferencje konsumenckie w Chinach i na które towary jest zapotrzebowanie, a także w jaki sposób wypromować swój produkt i chronić znak towarowy.  Wreszcie, jak skorzystać z rządowego wsparcia dla eksporterów i wziąć udział w misji handlowej.   
 
Na seminarium wystąpi przedstawiciel jednej z największych sieci dystrybucji żywności w Hongkongu. Firma specjalizuje się we wprowadzaniu zachodnich produktów na lokalne rynki (ponad 98% importowanej do Hongkongu żywności przeznaczone jest do ponownego eksportu, głównie do Chin i Wietnamu). Zagadnienia związane z optymalizacją kosztów transportu i magazynowania omówione zostaną przez jednego z szefów międzynarodowej firmy logistycznej. Kwestie dotyczące prowadzenia biznesu i zakładania firmy w Hongkongu, ochrony patentu i praw autorskich wyjaśni ekspert z renomowanej kancelarii prawniczej. Przedstawiciele polskich firm, które już prowadzą działalność w Hongkongu i w Chinach podzielą się swoim doświadczeniem i doradzą, jak wypromować markę, znaleźć wiarygodnego partnera handlowego i odnieść sukces w Hongkongu, najbardziej liberalnej gospodarce na świecie.
 
Hong Kong Trade Development Council jest półrządową organizacją zajmującą się promocją międzynarodowej współpracy gospodarczej. Poprzez platformę handlową hktdc.com, usługę Business Matching, targi i konferencje branżowe łączy miliony kupców i producentów na całym świecie.

Seminarium odbędzie się 14 marca, w godz. 9.30 – 14:00 w Hotelu Sheraton przy ul. Bolesława Prusa 2 w Warszawie. Udział w seminarium jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 4 marca 2013 na adres e-mail:
warsaw.consultant@hktdc.org lub fax: 22 830 0711. Ilość miejsc ograniczona.   

Część prezentacji będzie prowadzona w języku angielskim. Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne.   
W przypadku pytań prosimy o kontakt z warszawskim biurem HKTDC, tel. 22 830-0552.

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji