...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Sklepy internetowe otwarte na święta – Shoper poleca raport z branży e-commerce

Dostawca oprogramowania dla sklepów internetowych Shoper opublikował najnowszą odsłonę raportu „E-commerce pod szczęśliwą gwiazdką”. Całość możecie już pobrać ze strony shoper.pl.

Shoper co roku bada przedświąteczne nastroje pośród właścicieli sklepów internetowych i ich klientów, analizując tym samym na bieżąco kondycję branży e-commerce. A ta wciąż się rozwija, stanowiąc jedną z najdynamiczniejszych dziedzin polskiej gospodarki.

Potencjał e-handlu jest ogromny, o czym świadczy także najnowsza edycja raportu „E-commerce pod szczęśliwą gwiazdką”, z której jasno wynika, że coraz więcej Polaków kupuje w internecie, a właściciele e-sklepów coraz profesjonalniej podchodzą do prowadzenia swoich biznesów.

Czym sklepy internetowe kuszą swoich klientów przed Świętami i jakie szacują zyski? Które działania przynoszą sklepom najlepsze efekty i czego ich właściciele obawiają się najbardziej? Odpowiedzi na te inne pytania znajdziecie w raporcie udostępnionym na stronie www.shoper.pl/blog. Poza najnowszymi danymi, w materiale przygotowano też teksty poradnikowe oraz analizy rynku e-commerce – w tym także wprowadzenie do ważnych zmian w ustawie konsumenckiej, jakie czekają nas na początku 2015 roku.

Całość można przeczytać i ściągnąć z tego miejsca: https://static.shoper.pl/raport/Shoper_Raport2014.pdf

Podstawą badania były pytania zadawane właścicielom e-sklepów, prowadzonych na oprogramowaniu Shoper – wiodącej marce w polskim e-handlu, trzykrotnie z rzędu (od początku przyznawania w 2012 roku) nagradzanej wyróżnieniem Ekomers dla Najlepszej Platformy Sklepowej. Patronat medialny nad raportem „E-commerce pod szczęśliwą gwiazdką 2014” objął w tym roku portal Biznes.pl.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji