...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , PGD, materiał promocyjny

Strzelające lody hitem tegorocznego lata – fenomen lodów Ekipa

100 mln wyprodukowanych lodów, papierki po lodach wyceniane na kilkanaście tysięcy złotych, braki w sklepach. Po latach reklam z piosenkarzami firma Koral zainwestowała we współpracę z osobą znaną tylko w internecie i to zdecydowanie młodszym użytkownikom.

Do tej pory Koral kojarzony był z reklamami, w których udział brały gwiazdy telewizji i estrady, takie jak Doda czy Maryla Rodowicz. W tym roku, zupełnie nieszablonowo, firma zaprosiła do współpracy nie gwiazdę szklanego ekranu, ale nieznanego szerszej publiczności twórcę internetowego Friza, czyli Karola Wiśniewskiego. Ten wybór to był strzał w dziesiątkę. Lody firmowane logo Ekipy, gdziekolwiek się pojawią, znikają w oka mgnieniu. A sam Friz, choć mało znany ogółowi, w internecie jest gwiazdą, o czym mogą świadczyć liczby: 4,3 mln subskrybentów na YouTube, każdy film ma minimum 2 mln odsłon, a klip muzyczny projektu Ekipa – taką też nazwę dostały lody– to ponad 60 mln odsłon. Friz znalazł się również w radzie nadzorczej spółki, która planuje debiut na giełdzie i jest wyceniana na ponad 140 mln zł (źródło businessinsider.com.pl/).

 

Sukces tej współpracy pokazuje, że na naszej decyzje zakupowe coraz większy wpływ mają osoby znane jedynie z internetu. Przede wszystkim dlatego, że tworzą treści, które są dopasowane do odbiorców, są z nimi w stałym kontakcie, często są też ich jedynymi autorytetami. Ponadto rośnie grupa osób, dla których internet jest głównym medium, nie są odbiorcami innych kanałów. Warto też zwrócić uwagę, iż współpraca na linii influencer – firma przynosi korzyści obu stronom: firmie pozwala dotrzeć do nowych odbiorców poprzez osobę, która wzbudza ich zaufanie, a twórca internetowy staje się znany szerszej grupie.

Tego typu współpraca z to jednak nie wszystko, podstawą promocji musi być też ciekawy pomysł na produkt, który spodoba się najmłodszym. Strzelające lody będą hitem tegorocznego lata. Zaskakujący musujący efekt pojawiający się w trakcie ich jedzenia spodoba się nie tylko dzieciom, ale także dorosłym otwartym na nowe doznania.

 

PGD ma w swojej ofercie 2-wystrzałowe produkty do wykorzystania w lodach rzemieślniczych, by nadać im wybuchowy efekt. Joycream frizzzi pop choć to strzelająca variegatura w kolorze czekoladowym, o smaku orzechowo-kakaowym, Joycream frizzzi pop pink – strzelająca variegatura w kolorze różowym, o smaku truskawki i maliny. Wystarczy połączyć te przekładki z dowolnymi lodami, np. o smaku śmietankowym, owocowym czy gumy balonowej, a efekt murowany. Dla jego wzmocnienia oferujemy także kompletny materiał przyciągający do punktu sprzedaży lodów: 2-smakowe variegatury gotowe do zastosowania oraz promocyjny plakat, wtykacze do lodów, a dla najmłodszych – zmywalne, wybuchowe tatuaże.

Nie produkujesz lodów? Nic straconego! Wystrzałowe frizzzi pop nadają się także do zastosowania w ciastach: monoporacjach, tortach, lodach na patyku czy cake popsach.

Frizzzi pop – stworzone dla dziecięcej radości i zaskakiwania dorosłych!

https://www.facebook.com/pgdwypiekamyinspiracje
http://pgd.biz.pl/

 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Zobacz zjawiskowy tort Angeliki Chwyć i Renaty Martyny z mistrzostw w Mediolanie! Zainspiruj się jesiennymi dekoracjami. Rozsmakuj się we włoskiej pizzy zamiast lodów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji