...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

VIII Międzynarodowy Dzień Celiakii

8 czerwca 2013 r. w Hotelu Gromada w Warszawie od godz. 10.00 do 17.00 odbędą się VIII Międzynarodowy Dzień Celiakii i targi żywności bezglutenowej Gluten Free EXPO 2013. Do udziału w tej największej bezglutenowej imprezie w Polsce zaprasza Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

W trakcie Dnia odbędą się wykłady z zakresu diagnostyki choroby i diety bezglutenowej. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do podjęcia dyskusji ze specjalistami, zapoznania się ze stale poszerzaną ofertą produktów bezglutenowych oraz bazą gastronomiczno-wypoczynkową dla nietolerujących glutenu. Ponadto w programie przewidziane są także bezpłatne porady lekarzy i dietetyków, prezentacja książek, poradników związanych z tematem celiakii, prezentacje producentów żywności bezglutenowej wraz z degustacją. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, na miejscu będzie wydzielony kącik dla dzieci.

VIII Międzynarodowy Dzień Celiakii będzie dobrą okazją do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia i projektami, jakimi się zajmuje, np.: MENU BEZ GLUTENU, kolonie i obozy dla dzieci na diecie, warsztaty edukacyjne i kulinarne, nadawanie licencjonowanego znaku przekreślonego kłosa, tworzenie wykazu produktów bezglutenowych czy dedykowanych serwisów internetowych.

Patronat honorowy nad obchodami wydarzenia sprawują Marszałek Sejmu RP oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmie Mistrz Branży.

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji