...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Wiesheu Polska, materiał promocyjny

IBA powraca!

Największe i najbardziej popularne targi w branży o nazwie IBA, odbywające się raz na trzy lata powracają po pandemicznej przerwie. Wszyscy w branży czekają na to wydarzenie i szykują się na wiele atrakcji, nowości i trendów, które właśnie tutaj będą zaprezentowane po raz pierwszy na świecie!

Targi odbywają się w Monachium, trwać będą aż 5 dni. Aby Państwa zachęcić do udziału w tym najważniejszym wydarzeniu branżowym ostatnich kilku lat, przedstawiamy kilka ogólnych informacji.

Są 4 główne kategorie, które zostaną zaprezentowane aż w 10 halach wystawienniczych w następującym podziale:
- Technologia produkcyjna i wyposażenie – do dyspozycji oddano 6 hal.
- Piekarnie rzemieślnicze (Artisan bakeries) – do dyspozycji oddano 2 hale.
- Surowce/składniki i dodatki spożywcze – do dyspozycji oddano 1 halę.
- Technologia pakowania – do dyspozycji oddano 1 halę.Ostatnia edycja targów IBA miała miejsce w roku 2018! Pięć lat w tej branży to spory kawałek czasu, w szczególności jeśli chodzi o postęp technologiczny i obecne możliwości technologii wykorzystywanych w każdej z powyższych kategorii. Właśnie dlatego uważamy, że nie powinno Państwa na tych targach zabraknąć, w szczególności że są to największe targi na świecie tak blisko nas! Wszyscy „najważniejsi” Producenci są zawsze obecni – na czele z firmą Wiesheu oczywiście! W ostatniej edycji IBA2018 uczestniczyło prawie 1 400 Wystawców, a same targi odwiedziło ponad 77 000 gości!

JEDNA hala targowa na IBA, tak dla uproszczenia w zwizualizowaniu sobie skali przedsięwzięcia to mniej więcej TRZY hale targowe POLAGRA! Także żartów nie ma i należy się dobrze przygotować do odwiedzin w kontekście organizacyjnym, aby dobrze wykorzystać swój czas…

Pierwszy dzień targowy rozpoczyna się w niedzielę tj. 22 Października 2023 roku.
Otwarcie przestrzeni wystawienniczych dla gości ma nastąpić w godzinach 9:30-18:00 poza ostatnim dniem targowym (czwartek), gdzie godziny otwarcia ulegną zmianie 9:30-17:00.W trakcie samych targów będzie organizowanych wiele paneli dyskusyjnych i wiele innych atrakcji dla odwiedzających gości. Na pewno będzie wiele okazji aby zainspirować się tym co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy!

Odbywać się będzie również konkurs, którego mottem przewodnim będzie „Świat zwierząt”. Wydaje się być niezwykle intrygujące jak to motto wykorzysta zespół z Francji, Włoch, Japonii, Chin, Niemiec czy dalej Meksyku, Korei, Chile, Grecji, Brazylii, Islandii w swoich pracach konkursowych? Konkurs obywać się będzie w hali A4 w dniach 22-24.10.2023 przez cały dzień.

Ceny biletów wstępu na targi IBA 2023 kształtować się będą następująco:
- bilet jednodniowy to koszt 48 euro,
- bilet dwudniowy to koszt 90 euro,
- bilet na wszystkie dni to koszt 100 euro.

Przedstawiciel firmy Wiesheu Polska będzie obecny przez wszystkie dni targowe na terenie targów IBA – zapraszamy serdecznie! Znajdziecie go Państwo na stoisku firmy Wiesheu/Atollspeed w hali A3 numer stoiska 330.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego z nami: biuro@wiesheu.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Poznaj sezonowe trendy tortowe oraz receptury lodziarskie finalistów Gelato Poland, przekonaj się jak ważne jest śniadanie w piekarni...

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji