...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Administrator

Najnowocześniejsze rozwiązania dla "słodkiego" biznesu

Warsaw Sweet Tech to unikatowe na skalę krajową wydarzenie, integrujące branżę cukierniczą, lodziarską, kawiarnianą i piekarniczą. To innowacyjne targi, w których łączy się biznes polski z międzynarodowym. Odbędą się one w dniach 19-21 września 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Sweet Tech - odpowiedź na zapotrzebowanie "słodkiego" biznesu
Za powstaniem Warsaw Sweet Tech stały głęboka analiza zapotrzebowania rynku i obowiązujących na nim trendów, owocne rozmowy z przedstawicielami sektora, jak również chęć położenia podwalin pod rozwój kolejnej dziedziny biznesu w Polsce. Ptak Warsaw Expo za cel od lat stawia sobie tworzenie platform wspierających przedsiębiorstwa i integrujących branże, co ma na celu sprawić, że krajowa gospodarka będzie jeszcze silniejsza i dynamiczniejsza. Tak było również w przypadku Warsaw Sweet Tech, czyli największych w Polsce targów rozwiązań dla branży cukierniczej, lodziarskiej, kawiarnianej i piekarniczej.Podczas wydarzenia odwiedzający będą mogli zaznajomić się z szeroką gamą produktów wykorzystywanych w branży, oferowanych zarówno przez liderów sektora, jak i firmy, których oryginalna oferta do tej pory trafiała do nieco mniejszego grona odbiorców. Wśród nich będą producenci i dystrybutorzy urządzeń, maszyn, technologii i usług, a także twórcy innowacyjnych systemów zarządzania dla cukierni, kawiarni, lodziarni czy piekarni.

Szczególny nacisk położony zostanie na maszyny i sprzęt wykorzystywany przy produkcji lodów, słodyczy czy wyrobów cukierniczych. Nie zabraknie również osprzętu dedykowanego kawiarniom (ekspresy do kawy, maszyny baristyczne itp.) czy akcesoriów cukierniczych. Ponadto, będzie można zapoznać się z ofertą dostawców składników i produktów żywnościowych wykorzystywanych w branży czy firm szkoleniowych, zajmujących się kursami.Warsaw Sweet Tech - prognozy 2023
Oferta Sweet Tech 2023 jest bogata. Poza położeniem akcentu wydarzenia na międzynarodowy networking możliwy dzięki obecności producentów, inwestorów czy osób decyzyjnych w sieciach handlowych z zagranicy, ważnym aspektem eventu będzie też edukacja. Podczas edycji 2023 odwiedzający będą mogli skorzystać z dwudziestu merytorycznych konferencji, które wpłyną na podniesienie kompetencji indywidualnych oraz pozwolą postawić kolejny krok w rozwoju biznesu dzięki indywidualnym konsultacjom z ekspertami.

Prognozy wskazują, że wydarzenie odwiedzi dwadzieścia tysięcy osób, które będą mogli zaznajomić się z ofertami trzystu wystawców na 25 tysiącach m2 powierzchni Ptak Warsaw Expo.

Zostań wystawcą Warsaw Sweet Tech: https://warsawsweettech.com/zostan-wystawca/
Odbierz bezpłatny bilet na wydarzenie: https://warsawsweettech.com/rejestracja/

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji