...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Martin Braun Sp.z o.o

Aleksandrów Kujawski, 87-700

woj. kujawsko-pomorskie

Halinowo 7

Produkty i usługi

Owoce w żelu Grados Owoce w żelu Grados Torcik Magiczna Gruszka Torcik Magiczna Gruszka Sosy marki Cresco Italia Sosy marki Cresco Italia

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (14)

Opis działalności

Martin Braun Sp. z o.o. jest liderem w branży komponentów i dodatków do cukiernictwa, piekarnictwa i lodziarstwa oraz żywności mrożonej. Naszym celem jest produkcja wyrobów najwyższej jakości, bardzo wydajnych o wszechstronnym zastosowaniu, w pełni zaspokajających potrzeby naszych Klientów. Ciągłe doskonalenie się i innowacje oparte na bogatej historii, tradycji i doświadczeniu oraz najnowocześniejsze technologie produkcji i surowce wysokiej jakości to nasze cechy charakterystyczne.

Obecnie oferujemy ponad 500 najwyższej jakości wyrobów m.in.: szeroki asortyment stabilizatorów, mieszanek do ciast i pieczywa, składników do produkcji lodów, nadzienia cukiernicze, polewy, dekoracje, sosy czy aromaty oraz żywność mrożona. Obecnie Grupa Martin Braun zatrudnia ponad 1 400 osób na całym świecie, a nasze produkty są dostępne w ponad 70 krajach. Historia firmy Martin Braun sięga 1931 roku, w tym ponad dwadzieścia lat doświadczenia na rynku polskim. Martin Braun posiada certyfikat ISO od 1994 roku.

Byliśmy jedną z pierwszych niemieckich firm w branży spożywczej, które otrzymały ten prestiżowy certyfikat. Wytyczne ISO służą przede wszystkim zarządzaniu jakością. To dzięki niemu Martin Braun osiąga ciągle najlepsze wyniki. Produkty są oceniane i rejestrowane każdego dnia. Dbamy o stałe poprawianie jakości usług w każdym zakresie, od rozwoju firmy, poprzez produkcję i sprzedaż, aż po procedury administracyjne.

 

Rozpoczęcie działalności

1931

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe