...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Klapec. Lody mistrzowskie

Gliwice Łabędy, 44-109

woj. śląskie

ul. Strzelców Bytomskich 4

Filie

ul. Wysoka 6/1
44-100 Gliwice
(+ 48) 730-903-910

Opis działalności

Gliwicka lodziarnia Klapec (uprzednio pod nazwą „Glorioza”, od 2015 r. „Klapec – lody mi­strzowskie”) istnieje już niemal ćwierć wieku. W tym czasie z małej cukierni urośliśmy do rozmiarów całkiem sporej firmy z tytułami Mistrzów Polski w produkcji lodów. Lody Lody Mistrzowskie powstają wedle starych i sprawdzonych receptur. Oferujemy przede wszystkim bogaty wybór pysznych, wielokrotnie nagradzanych i uhonorowanych tytułem najlepszych w Polsce, lodów rzemieślniczych. Smaki które łączymy w niepowtarzalne kompozycje trafią w gusta osób, które preferują zarówno dania słodkie jak i słone. Torty Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą tortów o różnych kształtach i smakach. Proponujemy Państwu torty na różne okazje. Składające się z tradycyjnego biszkoptu, bitej śmietany lub lekkich musów. Torty uzupełniamy i dekorujemy owocami, czekoladą, bakaliami, możemy też dodać alkohol, wszystko wedle życzeń klienta. Całości nadajemy odpowiedni kształt, często ciekawy i niepowtarzalny.

Rozpoczęcie działalności

1991

Osiągnięcia

W 2010 roku wystartowaliśmy po raz pierwszy w Mistrzostwach Polski w produkcji lodów rzemieślniczych na Expo Sweet. Wypadliśmy nieźle, zajęliśmy 4. miejsce. To nas jednak nie usatysfakcjonowało. Spróbowaliśmy kolejny raz w 2011 roku kiedy stanęliśmy pierwszy raz na podium, na 3. miejscu. Podobny sukces odnieśliśmy rok później. 2012 rok to już drugie miejsce. No i te sukcesy oraz rywalizacja spodobały nam się. W 2013 roku jeszcze się nie udało. Ponownie zajęliśmy drugie miejsce. Wreszcie nadszedł rok 2014 i pełny sukces. Zostaliśmy Mistrzami Polski w produkcji lodów rzemieślniczych!

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe