czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Gel Matic

Łódź, 91-342

woj. łódzkie

Zbąszyńska 13

Produkty i usługi

Maszyny do produkcji lodów GelMatic - Pastry Gel Maszyny do produkcji lodów GelMatic - Pastry Gel Maszyny do produkcji lodów Gel Matic - seria Automatic Maszyny do produkcji lodów Gel Matic - seria Automatic Maszyny GelMatic - Standard Line Maszyny GelMatic - Standard Line

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (3)

Opis działalności

Firma Gel Matic Polska to dystrybutor urządzeń do produkcji lodów włoskich oraz świderków. Wieloletnia współpraca z włoskimi partnerami oraz bezkonkurencyjna jakość komponentów, zachęciła do stworzenia własnej marki "LODY NA KOLE". W krótkim czasie firma Gel Matic Polska stała się producentem mobilnych rowerków lodowych. Narastające zainteresowanie produktem zapoczątkowało franczyzę marki, która prężnie dociera do coraz większej żeszy klientów. Hasłem przewodnim firmy Gel Matic jest niezawodność.

Urządzenia znajdujące się na stronie Gel Matic to precyzyjnie dobrany zestaw produktów NIEZAWODNYCH, niezbędnych w każdym laboratorium lodów rzemieślniczych

Gel Matic Polska.Smak Jakości
Fima Gel Matic założona została w 1972 r. przez Giambattista Guerini. Gel Matic znani byli zawsze jako eksperci w tworzeniu maszyn do mieszania i mrożenia będących procesem, który wymaga wyrafinowania i zaawansowanej technologii.

Technologia Gel Matic 
Nieustanną intencją firmy Gel Matic jest ulepszanie jakości oferowanych maszyn. Wprowadzanie nowych komponentów oraz materiałów świadczy o ciągłym technologicznym rozwoju oraz pozwala szeroko patrzeć w przyszłość.

Jakość Gel Matic 

- Kontrola In.Co.Di.S.
Łatwy w obsłudze, interaktywny systemkontroli In.Co.Di.S. posiada 7’’ elektronicznydotykowy wyświetlacz. Do jego funkcjinależy programowanie, monitorowanieoraz zdalne rozwiązywanie problemów.Jest przyjazny w obsłudze dzięki swojemuintuicyjnemu interfejsowi. Posiadamodułowe „MENU”, co pozwala naspersonalizowanie każdego ustawienia.

- Kontrola E.Co.S.
System kontroli z wielokrotnością wyborujęzyka. Dotykowy kolorowy wyświetlaczLCD z 5 kluczami pojemnościowymidla maximum niezawodności inieprzemakalności. Gwarantujenatychmiastową reakcję oraz całkowitąkontrolę maszyny. Dzięki intuicyjnymsymbolom sterowania parametramipozwala na ustawienie idealnejkonsystencji, temperatury oraz prędkościmiksera.

- Motor, Napęd
Gel Matic wybiera tylko i wyłącznie silnikifirmy Lafert, 100% produkownych weWłoszech co gwarantuje wykonanie wysokiejjakości sprawdzające się nawet w warunkachekstremalnych. W naszych maszynachoferowane są silniki o klasie sprawności IE3.Są to układy o wysokiej niezawodności orazefektywności energetycznej napędów

- Systemy chłodnicze, kompresory
System chłodniczy firmy Gel Matic zbudowanyjest z pełną dbałością o utrzymanieniezawodności pracy urządzeń w różnychwarunkach klimatycznych. Gwarantują toprzez cały okres swojej żywotności. Dziękidokładnie dobranym komponentom pozwalana pozycjonowanie maszyny w sposóbzapewniający przepływ powietrza. Rozmiarwymienników ciepła jest precyzyjnie dobranyw celu zachowania optymalnej wydajności,a części zespawane ze sobą co chroni przedewentualnym wyciekiem.

- Wygląd
Projektujący maszyny Gel Matic skupiają się nie tylko na wysokiej wydajności urządzenia,ale również na estetyce w wykonaniu. Dokładają wszelkich starań do tego, abyurządzenia swoim wykonaniem przystrajały lokale im dedykowane. Maszyny Gel Maticmają ergonomiczny kształt w celu dopasowania do każdej lokalizacji oraz spełnieniaterytorialnych wymagań sanepidu. Panele wykonane są w 100% ze stali nierdzewnej, codaje gwarancję zachowania najwyższego poziomu higieny i pozwala na łatwe i bezpieczneużytkowanie maszyny.

- Serwis
Relacja z firmą Gel Matic nawiązuje się jeszczeprzed dokonaniem zakupu i kontynuujeprzez cały okres użytkowania zakupionegourządzenia. Filozofia firmy polega nie tylkona sprzedaży, ale również zaprezentowaniuprocesu powstania ekspresowych lodów orazzapoznania z całą kulturą lodowego biznesu.Doradzamy oraz wspieramy naszych klientóww swoich wyborach w taki sposób, aby bezwiększych obaw byli w stanie obdarzyć nasswoimi zaufaniem. Doradztwo serwisowe orazszybka reakcja na uwagi klienta wpisana jest w genetykę firmy.

Rozpoczęcie działalności

1972

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe