czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

P.H. Sezamex sp. j. Krzysztof Stypczyński

Toruń, 87-100

woj. kujawsko-pomorskie

ul. Towarowa 11

Dystrybutor firm i marek

AKO, Puratos, Zelandia Super Bake, Drożdżownia Lublin, ZPT Warszawa, ZT Kruszwica, Terravita Poznań, ERG Łaziska, Enzyma, Agrohansa Toruń

Opis działalności

Firma Sezamex została założona przez Andrzeja i Krzysztofa Stypczyńskich w marcu 1996 r. jako firma handlowa zajmująca się zaopatrzeniem surowcowym piekarń i cukierni. W owym czasie oprócz właścicieli pracowała w niej tylko jedna osoba. Działalność ta była odpowiedzią na zapotrzebowanie toruńskiego rynku, na którym do 1996 r. nie było podmiotu oferującego podobne usługi. Oferując początkowo niewielki asortyment podstawowych towarów, dzięki rzetelności, uczciwości i ogromnemu wysiłkowi firma osiągneła dzisiejszą pozycję.

Obecnie firma zatrudnia kilkunastu fachowych i kompetentnych pracowników. Sezamex oferuje obecnie niemal wszystkie artykuły niezbędne do produkcji piekarniczej i cukierniczej w tym sprzęt i urządzenia. Wszystkie towary spożywcze, dostarczane sa przez samochody z zabudową izotermiczną, dzięki czemu dostarczony przez nas towar spełnia wszystkie normy sanitarne.

Pozycja na lokalnym rynku, umozliwia nam zakup towarów po korzystnych cenach, często z importu. Wynikiem tego są konkurencyjne ceny oferowanych przez nas towarów. Na liscie naszych odbiorców znajduje się kilkaset firm. Do ich grona zaliczyć można największe firmy naszego regionu. Osiągnięta pozycja i systematyczny wzrost sprzedaży, najlepiej świadczą o zaufaniu jakim obdarzyli nas nasi klienci.

Zajmujemy się także doradztwem i organizowaniem pokazów, na których prezentowane są nowe technologie i produkty.

Rozpoczęcie działalności

1996

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe