...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Eipro-Vermarktung GmbH & Co. KG

Niemcy

Lohne, D-49393

Gewerbering 20

Opis działalności

Eipro nadaje jaju nowe perspektywy.
Jajo kurze jest jednym z najbardziej wartościowych i jednocześnie jednym z najbardziej wrażliwych produktów żywnościowych. EIPRO-Vermarktung GmbH & Co KG przetwarza ten pierwotny produkt w wysokiej jakości przetwory jajczarskie.

Za cel postawiliśmy sobie dopasowanie naszej oferty do potrzeb charakterystycznych dla różnych branż oraz do potrzeb naszych klientów. Zgodnie z naszym mottem: „Eipro nadaje jaju nowe perspektywy“. Wyraża się to m.in. poprzez realizację nowych pomysłów oraz rozwój nowych innowacyjnych produktów, których bazą jest jajo kurze. Przykładem tego jest szeroki asortyment przetworów jajczarskich BIO.

Aby również w przyszłości móc dostosowywać naszą ofertę do potrzeb rynku stawiamy na nowoczesną technologię oraz nasze długoletnie doświadczenie.

Decydującym elementem innowacyjności EIPRO jest wiedza i doświadczenie jej pracowników. Razem tworzymy zgrany zespół, który wspólnie osiąga postawione sobie cele. Otwartość, lojalność oraz zdolność do samokrytyki tworzą podstawę do owocnej pracy.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe