czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Eipro-Vermarktung GmbH & Co. KG

Niemcy

Lohne, D-49393

Gewerbering 20

Opis działalności

Eipro nadaje jaju nowe perspektywy.
Jajo kurze jest jednym z najbardziej wartościowych i jednocześnie jednym z najbardziej wrażliwych produktów żywnościowych. EIPRO-Vermarktung GmbH & Co KG przetwarza ten pierwotny produkt w wysokiej jakości przetwory jajczarskie.

Za cel postawiliśmy sobie dopasowanie naszej oferty do potrzeb charakterystycznych dla różnych branż oraz do potrzeb naszych klientów. Zgodnie z naszym mottem: „Eipro nadaje jaju nowe perspektywy“. Wyraża się to m.in. poprzez realizację nowych pomysłów oraz rozwój nowych innowacyjnych produktów, których bazą jest jajo kurze. Przykładem tego jest szeroki asortyment przetworów jajczarskich BIO.

Aby również w przyszłości móc dostosowywać naszą ofertę do potrzeb rynku stawiamy na nowoczesną technologię oraz nasze długoletnie doświadczenie.

Decydującym elementem innowacyjności EIPRO jest wiedza i doświadczenie jej pracowników. Razem tworzymy zgrany zespół, który wspólnie osiąga postawione sobie cele. Otwartość, lojalność oraz zdolność do samokrytyki tworzą podstawę do owocnej pracy.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe