...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

OSM Kalisz

Kalisz, 62-800

woj. wielkopolskie

ul. Budowlanych 2

Produkty i usługi

Ser twarogowy Sernikowy Ser twarogowy Sernikowy

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (1)

Opis działalności

Obecnie w Spółdzielni produkowane są następujące wyroby: - mleko spożywcze (w folii, kartonach, dzbankach i butelkach PET), - napoje fermentowane (maślanka luksusowa, naturalna i kefir), - śmietany i śmietanki (o różnej zawartości tłuszczu i w różnych opakowaniach), - serki twarogowe homogenizowane, - serki twarogowe produkowane metodą ultrafiltracji, - serki kanapkowe (PRYMUS i KREM TWAROŻKOWY), - masło - sery dojrzewające (SALAMI, EDAM WIELKOPOLSKI).

Ciągle doskonalone procesy produkcyjne oraz sposób zarządzania firmą, jak również wysoki poziom infrastruktury bazy surowcowej oraz techniki i technologii produkcji wyróżniają Spółdzielnie z grupy producentów wyrobów mleczarskich, czego dowodem są uzyskane nagrody i wyróżnienia, przyznawane przez najwyższe władze państwowe i gremia oceny jakości. Certyfikat zarządzania jakością wg normy ISO 9001;1994 wydany przez Lloyd Register Quality Assurance Spółdzielnia uzyskała w grudniu 2000 r.

Obecnie zagadnienia zarządzania jakością regulowane są wg normy ISO 9001;2000. Certyfikat ten posiadamy od grudniu 2003 r. Spółdzielnia od czerwca 2001 roku posiada również certyfikat zapewnienia jakości zdrowotnej produktów spożywczych w Systemie HACCP. Kaliska Spółdzielnia znalazła się w grupie mleczarni, które według oceny służb weterynaryjnych potwierdzonej w styczniu 2003 roku przez Komisję w Brukseli spełniają wymagania sanitarne obowiązujące w UE. Spółdzielnia nasza została umieszczona w wykazie zakładów posiadających uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE od maja 2003 roku.

Pozycja kaliskiej Spółdzielni to również możliwość pokonywania przyszłych zagrożeń jak również dalszego rozwoju przez pełny dostęp do unijnych funduszy.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe