...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia „PIEKARZ” Sp. z o.o.

Poznań, 60-474

woj. wielkopolskie

ul. Czorsztyńska 1

Dystrybutor firm i marek

APC Back Europ Polska, AKO S.A., Atlanta Poland S.A., Barbara  Luijckx, Barry  Callebaut, Bakels Polska, CREDIN Polska  Sp. z o.o., Dr. OETKER Polska Sp. z o.o., GRADOS Sp. z o.o., HELIO S.A., JANI Sp. z o.o., KOMPLET Polska  Sp. z o.o., Lesaffre Polska S.A., MASTER MARTINI Polska Sp. z o.o., MARTIN BRAUN Sp. z o.o., Mleczarnia Naramowice, OSM w Bieruniu, OSM we Włoszczowie, PFEIFER & LANGEN POLSKA S.A., PHW LEVANT, POLSKIE MŁYNY S.A., PPH KANDEX Sp. J., P.P.H.U. Holger Food sp. z o.o., PreGel Polska Sp. z o.o., PURATOS Polska Sp. z o.o., SM ROTR, TERRAVITA Sp. z o.o., UNIFET Sp. z o.o., Unifine Food & Bake Ingredients Polska Sp. z o.o., ZEELANDIA  Sp. z o.o., Zakłady Jajczarskie OVOPOL Sp. z o.o., Z.P.H.U. JABEX Export-Import, ZPOiW PROSPONA Sp. z o. o., ZPOiW Vortumnus Sp. z o.o., ZT “Kruszwica” S.A., ALFATEC Sp. z o.o., DAISY DECOR Spółka z o.o., DEKOP-POL, Frantyl, GALAGO Sp. z o.o., KRAM Sp. z o.o., Modecor, STALGAST Sp. z o.o., THERMOHAUSER Gmbh

Opis działalności

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia „Piekarz” Sp. z o.o. jest akcjonariuszem Grupy APC-BACK EUROP POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.

Grupa APC-BACK EUROP POLSKA posiada akcje w międzynarodowym koncernie Back Europ International et Services B.E.I.S. z siedzibą w Theix Francja.
Działalność naszej firmy jest ukierunkowana na kompleksowe zaopatrzenie piekarni, cukierni i lodziarni w surowce, dodatki do produkcji oraz w drobny sprzęt związany z produkcją.
Główny nacisk kładzie się na jakość oferowanych komponentów i usługę sprzedaży, w celu spełnienia oczekiwań klienta i ich zadowolenia, czego dowodem jest przyznany w 2011 roku Certyfikat Wielkopolska Jakość.

Realizacja tych celów daje możliwość przywiązania klienta do firmy i pozyskania nowych klientów, co jest podstawą ciągłego rozwoju. Aby umożliwić sprawne zarządzanie jakością świadczonych usług i zapewnić stały jej wzrost od 2010 roku firma działa w oparciu o wdrożone standardy zarządzania zgodne z normą ISO 9001:2008 i HACCP. Przedsiębiorstwo należy do grona elitarnego Klubu Gazel Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się firm.

Lista dostępnych produktów liczy około 5000 towarów. Oferowane surowce oraz drobny sprzęt uszeregowane zostały w następujących grupach towarowych:

- dodatki piekarniczo-cukiernicze: pasty smakowe, posypki dekoracyjne, stabilizatory, sery, sosy
- margaryny, tłuszcze, oleje, drożdże
- nasiona, płody rolne
- owoce i przetwory owocowe, bakalie
- barwniki, aromaty z barwnikiem, esensje, wafle
- kosze piekarnicze i cukiernicze do transportu (import z Czech)
- drobny sprzęt: blachy, wózki piekarnicze, folie termokurczliwe, wiadra, miski, noże, ozdoby cukiernicze.

Rozpoczęcie działalności

1993

Osiągnięcia

Kilkakrotnie uzyskaliśmy tytuł „GAZELA BIZNESU” przyznawanych przez Kapitułę Pulsu Biznesu dla najbardziej dynamicznych firm o stałym rozwoju, uczciwości i wiarygodności.

Uzyskaliśmy znak europejskiego systemu wyróżnień WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ za kompleksowość i wysoki standard usług.

Posiadamy wdrożony system HACCP oraz System Zarządzania Jakością wg wymagań normy ISO 9001:2008.

P.Z.”PIEKARZ” jest członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Cukierników.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe