czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia „PIEKARZ” Sp. z o.o.

Poznań, 60-474

woj. wielkopolskie

ul. Czorsztyńska 1

Dystrybutor firm i marek

APC Back Europ Polska, AKO S.A., Atlanta Poland S.A., Barbara  Luijckx, Barry  Callebaut, Bakels Polska, CREDIN Polska  Sp. z o.o., Dr. OETKER Polska Sp. z o.o., GRADOS Sp. z o.o., HELIO S.A., JANI Sp. z o.o., KOMPLET Polska  Sp. z o.o., Lesaffre Polska S.A., MASTER MARTINI Polska Sp. z o.o., MARTIN BRAUN Sp. z o.o., Mleczarnia Naramowice, OSM w Bieruniu, OSM we Włoszczowie, PFEIFER & LANGEN POLSKA S.A., PHW LEVANT, POLSKIE MŁYNY S.A., PPH KANDEX Sp. J., P.P.H.U. Holger Food sp. z o.o., PreGel Polska Sp. z o.o., PURATOS Polska Sp. z o.o., SM ROTR, TERRAVITA Sp. z o.o., UNIFET Sp. z o.o., Unifine Food & Bake Ingredients Polska Sp. z o.o., ZEELANDIA  Sp. z o.o., Zakłady Jajczarskie OVOPOL Sp. z o.o., Z.P.H.U. JABEX Export-Import, ZPOiW PROSPONA Sp. z o. o., ZPOiW Vortumnus Sp. z o.o., ZT “Kruszwica” S.A., ALFATEC Sp. z o.o., DAISY DECOR Spółka z o.o., DEKOP-POL, Frantyl, GALAGO Sp. z o.o., KRAM Sp. z o.o., Modecor, STALGAST Sp. z o.o., THERMOHAUSER Gmbh

Opis działalności

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia „Piekarz” Sp. z o.o. jest akcjonariuszem Grupy APC-BACK EUROP POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.

Grupa APC-BACK EUROP POLSKA posiada akcje w międzynarodowym koncernie Back Europ International et Services B.E.I.S. z siedzibą w Theix Francja.
Działalność naszej firmy jest ukierunkowana na kompleksowe zaopatrzenie piekarni, cukierni i lodziarni w surowce, dodatki do produkcji oraz w drobny sprzęt związany z produkcją.
Główny nacisk kładzie się na jakość oferowanych komponentów i usługę sprzedaży, w celu spełnienia oczekiwań klienta i ich zadowolenia, czego dowodem jest przyznany w 2011 roku Certyfikat Wielkopolska Jakość.

Realizacja tych celów daje możliwość przywiązania klienta do firmy i pozyskania nowych klientów, co jest podstawą ciągłego rozwoju. Aby umożliwić sprawne zarządzanie jakością świadczonych usług i zapewnić stały jej wzrost od 2010 roku firma działa w oparciu o wdrożone standardy zarządzania zgodne z normą ISO 9001:2008 i HACCP. Przedsiębiorstwo należy do grona elitarnego Klubu Gazel Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się firm.

Lista dostępnych produktów liczy około 5000 towarów. Oferowane surowce oraz drobny sprzęt uszeregowane zostały w następujących grupach towarowych:

- dodatki piekarniczo-cukiernicze: pasty smakowe, posypki dekoracyjne, stabilizatory, sery, sosy
- margaryny, tłuszcze, oleje, drożdże
- nasiona, płody rolne
- owoce i przetwory owocowe, bakalie
- barwniki, aromaty z barwnikiem, esensje, wafle
- kosze piekarnicze i cukiernicze do transportu (import z Czech)
- drobny sprzęt: blachy, wózki piekarnicze, folie termokurczliwe, wiadra, miski, noże, ozdoby cukiernicze.

Rozpoczęcie działalności

1993

Osiągnięcia

Kilkakrotnie uzyskaliśmy tytuł „GAZELA BIZNESU” przyznawanych przez Kapitułę Pulsu Biznesu dla najbardziej dynamicznych firm o stałym rozwoju, uczciwości i wiarygodności.

Uzyskaliśmy znak europejskiego systemu wyróżnień WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ za kompleksowość i wysoki standard usług.

Posiadamy wdrożony system HACCP oraz System Zarządzania Jakością wg wymagań normy ISO 9001:2008.

P.Z.”PIEKARZ” jest członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Cukierników.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe