...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Drosol Krzysztof Puz i Wspólnicy

Będzin, 42-500

woj. śląskie

ul. Piastowska 29

Dystrybutor firm i marek

Atlanta, AKO, Bowika, Braun, Blecha, Basso, Credin, Delta-Conta, Dijo, Eco-Trade, Grados, Galago, Ipra, Food Arom, Interagra, Jaskulski-Jar, Komplet, Kurowski, Kwartet, Lasek, Lesaffre Bio Corporation, Levant, Mago-Trans, OSM Bieruń, OSM Kalisz, Ovopol, P.AN, Pfeifer & Langen, Puratos, Pacon, PZZ-Brzeg, Prospona, RSC, Wimpex, Victon, Vortumnus, Zaskocz, Zeelandia, ZT Bielmar, ZPT Kruszwica, ZPT Olvit

Opis działalności

Firma „DROSOL” powstała w Będzinie w roku 1993. Od początku swego istnienia jej działalność związana jest zaopatrywaniem piekarni, cukierni i gastronomii w artykuły spożywcze oraz sprzęt piekarniczo-cukierniczy.

W czasie wieloletniej działalności zdołaliśmy dokładnie poznać specyfikę przemysłu piekarskiego i cukierniczego, a z uwagi na szybko i dynamicznie zmieniające się warunki otoczenia naszą misją stało się nieustanne poszukiwanie nowych możliwości jeszcze lepszego i bardziej efektywnego zaspokajania potrzeb naszych odbiorców.

W swojej ofercie posiadamy szeroką i sprawdzoną gamę produktów co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Nasza oferta obejmuje dodatki piekarskie i cukiernicze: drożdże, tłuszcze, polepszacze, mieszanki piekarnicze i cukiernicze, aromaty, kremy, ziarna, owoce w puszkach, przetwory owocowe, kuwertury, polewy, stabilizatory, barwniki, dekoracje cukiernicze jak również: kartony, papier do pieczenia i pakowania, wszelkiego rodzaju foremki aluminiowe, torebki, taśmy, drobny sprzęt piekarski, wózki, stojaki, pojemniki.

Współpracujemy z najlepszymi producentami i importerami.

Dla naszych klientów organizujemy spotkania branżowe, a także pokazowe wypieki u klientów przy udziale technologów firm Credin, Eco Trade, Zeelandia, Komplet, Braun, Jabex, Kwartet.

Od roku 2000 firma DROSOL jest współzałożycielem profesjonalnej grupy handlowej zrzeszającej hurtownie z branży piekarsko-cukierniczej – „GHM” – Grupa Handlowo Marketingowa. Utworzenie takiego aliansu potwierdziło naszą silną i stabilną pozycję wiarygodnego i rzetelnego partnera wśród dostawców i odbiorców oraz dało nam możliwość uzyskania asortymentu atrakcyjnego pod względem cenowym i jakościowym.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe