...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Lodmar

Gniezno, 62-200

woj. wielkopolskie

ul. Kolejowa 2

Opis działalności

LODMAR to firma którą tworzy zespół ambitnych i zaangażowanych ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży urządzeń do gastronomii, ze szczególnym uwzględnieniem dziedziny lodziarskiej. Od początku funkcjonowania firmy naszym priorytetem była kompleksowa obsługa klienta, którą realizujemy obecnie współpracując bezpośrednio z wiodącymi firmami na świecie. Zajmujemy ugruntowaną pozycję na rynku polskim w dziedzinie maszyn i urządzeń do gastronomii.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem maszyn do produkcji lodów, bitej śmietany, shake renomowanej amerykańskiej firmy TAYLOR , przystawek koloryzujących FlavorBurst , witryn do lodów i ciast SEVEL oraz ekspresy do kawy firmy BUUN . Zajmujemy się również importem maszyn i urządzeń do lodów znanych firm europejskich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo maszyny nie tylko do tradycyjnych lodów włoskich, ale także do lodów kręconych tzw. „świderków”.

Od ponad 10 – ciu lat LODMAR w Polsce jest postrzegany jako solidna i rzetelna firma, ciesząca się na rynku bardzo dobrą opinią. Nasza tradycja i doświadczenie pozwoliły nam na zdobycie zaufania klientów z całej Polski. Do grona naszych klientów należą renomowane lodziarnie, cukiernie, ciastkarnie, kawiarnie, restauracje, hotele, siei Fast food, stocznie montujące nasze urządzenia na statkach i okrętach oraz klienci indywidualni. Naszymi partnerami handlowymi i współpracownikami na terenie całej Polski są tylko i wyłącznie rzetelne firmy i koncerny.
Warto podkreślić, iż McDonald’s i Burger King na całym świecie pracują przede wszystkim na maszynach do lodów, shake, grillach do hamburgerów i innych urządzeniach firmy TAYLOR.

Uczestniczymy we wszystkich profesjonalnych imprezach wystawienniczych w kraju i zagranicą.
Jesteśmy idealnym partnerem oferującym światową jakość w przystępnych cenach. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, zapoznania się z naszą ofertą oraz rozpoczęcia współpracy, która przyniesie Państwu wymierne korzyści.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe