...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

A.J.Motyl PPRS Sp.z o.o.

Piaski, 21-050

woj. lubelskie

Bystrzejowice Pierwsze 47A

Opis działalności

Jesteśmy na rynku przeszło 30 lat, zyskaliśmy przez ten czas bogate doświadczenie i ciągle się rozwijamy. Ze swoimi partnerami staramy się budować takie relacje, które pozwalają na ekonomiczne umacnianie obydwu stron. Temu celowi służy m.in. nasza przynależność do ogólnopolskiej grupy zakupowej APC Back Europ Sp. z o.o..
Od 1996r. na terenie Firmy Motyl znajduje się siedziba Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP "Region Lubelszczyzna" www.srprp.bazafirm.pl Bliskość tych dwóch działalności pomaga w konsolidowaniu i integracji środowiska piekarsko-cukierniczego. Szeroka oferta oraz profesjonalizm załogi pozwala nam na kompleksowe zaopatrzenie w surowce, półprodukty, maszyny i urządzenia następujących branż:
• piekarń
• cukierni
• gastronomii :
- pizzerii
- barów
- restauracji
- stołówek
- fast food
- jednostek budżetowych
• lodziarni
• wytwórni makaronów
• wytwórni napojów
• ferm drobiu
• mleczarni
• młynów
Obok działalności handlowej Firma prowadzi szeroko pojętą działalność szkoleniowo-doradczą. Organizuje próbne wypieki, sympozja i spotkania branżowe, warsztaty szkoleniowe dla w/w branż, przywiązując wielką uwagę do kształcenia młodej kadry piekarzy, cukierników i kucharzy.

LICZYMY, ŻE NASZA OFERTA BĘDZIE DLA PAŃSTWA ATRAKCYJNA, A NASZA WSPÓŁPRACA NIEZAWODNA I Z KORZYŚCIĄ DLA OBU STRON

Zapraszamy odbiorców i producentów do współpracy. Negocjujemy ceny, dostarczamy towar własnym transportem, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn, prowadzimy Komis maszyn i urządzeń. Służymy pomocą naszych wykwalifikowanych pracowników, doradców i technologów.

Rozpoczęcie działalności

1980

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe